Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a következő történethez? Méghogy a lányok/nők nem a pénzre hajtanak. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom,akinek nem éppen előnyös a külseje.Megpróbált udvarolni egy lánynak,de az azonnal elutasította azzal,hogy pfuj,te nekem soha nem kellenél...Több lány is hasonló okok miatt utasította el.

Mostanában kiderült,hogy ez a haverom egy nagyobb összeget örökölt(milliós összeget)a nemrég elhunyt apjától.Most kapaszkodjatok meg...Ugyanazok a lányok,akik korábban elutasították az előnytelen külseje miatt,most ők mennek oda hozzá randit kérni,ismerkedni,mivel megtudták,hogy sok pénzt örökölt.Valószínűleg ő mondta el nekik.Ezek után mondja azt valaki,hogy a nők nem a pénzre hajtanak...

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 25. 17:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem meglepő... azért remélem a haverodnak van annyi tartása, hogy nem jön össze ezekkel...
2010. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%

Attól még nem MINDEN nő ilyen...de ezeket a lányokat én se tartom valami nagyra. Remélem hogy a haverod sem ad a büszkeségéből.

L19

2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
40%
Hát igen, ezt mindig is tudtam. De azért így jobb, hogy most már bizonyíték is van.
2010. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Ebből a sztoriból nem azt a következtetést kéne levonni, hogy minden nő pénzéhes. Inkább csak a nők bizonyos része... De általánosítani (ebben az esetben is) marhaság.
2010. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem az apja halála miatt sajnálták meg véletlenül? Csak egy tipp.

Te is a haverja lettél valami miatt..

2010. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Az igen! :D Általánosítani nem kell, léteznek normális nők is. Van tapasztalatom már ilyen téren, akadt már egy pár "anyagias" liba. Hamar kiderül az igazság. Szánalmasak és megvetem őket, az életben nem lesz boldog párkapcsolatuk és ennek valahol örülök ;) Egy embert sem lehet két lábon járó pénztárcának nézni...
2010. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Be*zarás mik vannak. Én a haverod helyében elküldeném őket a halál fa*zára és jót röhögnék rajtuk. Nekem is volt 2 csajom régebben, de ahogy kimutatták, hogy csak akkor kellek, amikor kell nekik valami(vmi letöltése, csoki, cukor...)nagyon bepörögtem és elküldtem őket a büdös p*csába. Rohadjon meg az ilyen szerintem.
2010. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
A fiút se kell sajnálni, ha az ilyet azonnal nagydobra veri! Nem szokás. Akkor pedig nagyon is jól tudja, miért tette! Így mindenki boldog!:S
2010. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem szabad általánosítani, bár tény, hogy elég sok aranyásó ribi van. A csávó helyében ezeket a csajokat jól pofánröhögném, de tényleg ez gusztustalan, hogy utána ők futnak a srác után.
2010. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
84%
Kiélvezhetné a helyzetet, és üres kézzel elhajthatná őket.
2010. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!