Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a "ribancokról"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a "ribancokról"?

Figyelt kérdés

Ha a gyereked a mellét mutogatná az interneten, vagy az utcára menne úgy, hogy a fél melle kint van, 15 évesen már szexuális életet élne, ilyenekre gondolok. Vagy csak az egyik osztálytársad, a barátnőd, cagy ha csak meglátsz egy lányt az utcán.


Hogy tisztázzuk, ez nem történik meg velem, csak egy feltételezés, hogy másoknak mi a véleménye erről.


2010. aug. 24. 20:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok, 2 és fél éve van párom 23 éves, és szexuális életet élek vele :o ugyebár te azt mondtad aki él szexuális életet 15 évesen az is ribanc. nos én éltem vele tehát ribanc lennék, de nem érzem magam annak..hmmmm :)
2010. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem amit te írtál itt fent,az nem ribanc,mert a mai világban ki ne venne fel olyan felsőt?és én 14évesen feküdtem le a barátommal,MERT SZERETTEM! sztem ez nem annyira korfüggő,persze nem arra gondolok,h 12évesen rendben van,dehogy! na szóval értitek a lényeget :) 18/L
2010. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Decoy ***** válasza:

szeretjük őket főleg terhesen:P

vagy abortusz után mindig kaphatók egy kis gumi nélküli szexre:D

és egy este után otthagyni őket sőt még a pénztárcájukat is magammal viszem meg ami mozdítható...

és a képüket felrakom a napiszarra...


Wilson voltam

2010. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"16 éves vagyok, 2 és fél éve van párom 23 éves, és szexuális életet élek vele :o ugyebár te azt mondtad aki él szexuális életet 15 évesen az is ribanc. nos én éltem vele tehát ribanc lennék, de nem érzem magam annak..hmmmm :)"


Nem az a lényeg (bár nem mindegy), hogy 15 vagy 19 évesen veszíti el valaki a szüzességét, hanem az, hogy kinek adja oda magát (annak, akivel régóta együtt vagy csak egy alkalmi ismerős), és mennyire sűrűn váltja a partnereit.

2010. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!