Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek az egésznek? Nagyon sokszor van a fejembe

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én és a párom több mint 7 éve vagyunk együtt van egy közös gyermekünk is nagyon szeretem őt ő a mindenem ! Az utóbbi másfél évben sokat változott hogy is mondjam addig jó minden még nincs egy vita aztán nagyon Tiszteletlené válik sajnos lehet ebből adódóan van ez. Jó pár hónapja egy olyan férfi van eszembe akivel soha nem volt köztünk semmi ( nekem a párom az első szerelmem soha nem volt közöm semmilyen formában más férfihoz ) viszont sokat gondolok erre a személyre és álmodom is vele olykor annyira bűn tudatom van már hogy szörnyű mert úgy érzem mintha meg csalnám. Mi lehet ennek az oka ?
ma 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaros, amit írsz. Legközelebb tiszteld meg szabatos, érthető fogalmazással azokat, akiktől választ vársz.


Amúgy, amit kihámoztam a vasvillával összehányt mondatfoszlányokból, te magad adtad meg a választ: 1,5 éve megváltozott irányodban, tiszteletlen, sok a vita, eltávolodtatok egymástól.


Ahelyett, hogy olyan emberről ábrándozol, akiről semmit nem tudsz, de jó tulajdonságokat képzelsz el róla, inkább ülj le a pároddal, és próbáljatok a mélyére ásni és a végére járni, mi a valós oka annak, hogy így megváltoztatok.

ma 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tisztelet, Tisztelet. Tiszteljen má meg, mer baj lesz.
ma 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pasiknak nem kell gyerekes nő.
ma 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!