Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek az egésznek? Miért használják?

Figyelt kérdés
Le szedtem én is a két ismert 'tarskereso' aplikaciót. Több matchem is volt, írták is jócskán. Nem válaszoltam olyanra aki nem érdekelt, nem is érdeklődtem iránta (badoo) automatikusan tiltottam. De aki minden egyes alkalommal belikol(nem tudom másképp megfogalmazni) de nem ír azt mire veljem? Ezek szerint valamilyen szinten csak szimpatikus lehetek neki, de nem ír. Sajnos ezt nem tudom hova tenni. N28
2021. máj. 27. 12:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Írhatsz te is elsőnek.
2021. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Ezek mind kamu pénz lehúzó oldalak,nagy ritkán sikerül egy egy olyan akik pont egymásra találnak,de rengetegen csak fel vannak regisztrálva és ezen szórakoznak... Ráadásul autobotok írkálnak mindenféle sablon szöveggel... előfizetni nem fogok ilyenre ami nem éri meg.. A környékeden nincs lehetőség ismerkedni,elmenni szórakozni bulizni és ott esetleg?Melyik felén élsz a kis országunkban?
2021. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%
mert azt várják, hogy te írj nekik elsőként:) vond le a megfelelő következtést milyen "férfi" az ilyen.😉
2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon szépen köszönöm!
2021. máj. 27. 12:55
 5/27 A kérdező kommentje:
3 #miert azt várják, hogy a nő kezdeményezzen? Lehet én vagyok régi módi nálam még mindig az játszik ha a férfi teszi meg az első lépést.
2021. máj. 27. 13:33
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
mert ez kell a csöppnyi agyuknak. Erre nincs jó magyarázat. Egy igazi nőt meg kell hódítani. Ezt csak egy igazi férfi tudja. A hulladék meg azt várja, hogy te vesd a lábuk elé magadat.
2021. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! Arra varhat/nak :)
2021. máj. 27. 14:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki, majd lesz olyan férfi, aki nemcsak like-ol, hanem ír is.
2021. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
:)
2021. máj. 27. 15:40
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem muszály pont azon a két appon keresztül ismerkedni.. Állítólag nem a legjobbak.Nincs lehetőséged a lakóhelyed vagy környékén ismerkedni?Talán úgy mégis könnyebb lenne,vagy nincs olyan lehetőség,vagy én gondolom rosszul?Esetleg itt is ismerkedhetsz ha nem zárkózol el ez elől a lehetőség elől :)
2021. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!