Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek az egésznek? Miért használják?

Figyelt kérdés
Le szedtem én is a két ismert 'tarskereso' aplikaciót. Több matchem is volt, írták is jócskán. Nem válaszoltam olyanra aki nem érdekelt, nem is érdeklődtem iránta (badoo) automatikusan tiltottam. De aki minden egyes alkalommal belikol(nem tudom másképp megfogalmazni) de nem ír azt mire veljem? Ezek szerint valamilyen szinten csak szimpatikus lehetek neki, de nem ír. Sajnos ezt nem tudom hova tenni. N28
2021. máj. 27. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

újraregisztráltam szombat este tinderre... 27 matchből (nem, nem húzogatok észnélkül jobbra mindenkit, pl azok akiknek nincs bio instant balra mennek és csak azokat húzm jobbra, akiknek van profilképük és/vagy nem egyből azt írják, hogy csak szex, meg házasok...) szóval 27 csávóból 6 vette a fáradtságot, hogy elsőként írjon!!!

URAIM! Egy igazi NŐ azt várja, hogy meghódítsák és nem fog tálcán felkínálkozni azzal, hogy előre írjon nektek! Annyira szánalmasak vagytok, utána meg itt nyüszögtök, hogy milyen szar a tinder. Az a nő, aki elsőként ír vagy annyira kétségbeesett, hogy már nem lát más esélyt, vagy csak szimplán egy ordas nagy K! Ennyit erről.

2021. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne hisztizz... nem kötelező minden matchnek írjon bárki is, hiába hapsi. Jobbra húzott, mert mondjuk bejöttél neki vagy so-so. Aztán max nem kezdeményezz.

Picit kevésbé erőszakosan szerintem, mert ha majd valaki ír és ugyanígy nekirontasz, hidd el, hanyatt-homlok menekülni fog.

6 üzenet miért nem elég neked amúgy? Mind a 27 kellett volna írjon...?

2021. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

*max nem kezdeményez

Elnézést, megszaladt a kezem a billentyűzeten.

2021. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22#nevetseges egy hapsi vagy! Látom magadra vetted a kemény legény és a nyuszit!!! Itt ki és hol erőszakos??? Szerintem meg a szavak fogalmával sem vagy tisztában de valamit kellet írnod mivel tényleg magadra vehette amit írtam! Csak tudod mi a vicc az egészben? Hogy igazam van ismételten, ha nem lenne nem venned magadra és ordas nagy hulyesegeiket se írnál a másikról! Szalj magába mert nagyon gáz volt! De köszi a negatív véleményt, az is számít de nem itt és mondjuk nem nekem! :)
2021. máj. 31. 14:50
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
#22 fogalomzavar van nálad. A szabad véleménynyilvánítas es az eroszakos kommunikacio nem ugyanaz. De legalabb is nagyon remelem, hogy nem vagy benne abban a 27ben, mert nagyon nem szeretnek egy ilyen ember párja lenni....
2021. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok a 27-ben. Nem keresek már társat, már találtam.

Ahogy gondolod. Ha nálad ez a szabad véleménynyilvánítás, tessék, nyilváníts. Majd ne lepődj meg a reakciókon.

2021. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ja és nő vagyok, alapból nem lehetnék a 27 ben:)
2021. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!