Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek az egésznek? Miért használják?

Figyelt kérdés
Le szedtem én is a két ismert 'tarskereso' aplikaciót. Több matchem is volt, írták is jócskán. Nem válaszoltam olyanra aki nem érdekelt, nem is érdeklődtem iránta (badoo) automatikusan tiltottam. De aki minden egyes alkalommal belikol(nem tudom másképp megfogalmazni) de nem ír azt mire veljem? Ezek szerint valamilyen szinten csak szimpatikus lehetek neki, de nem ír. Sajnos ezt nem tudom hova tenni. N28
2021. máj. 27. 12:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10 #a lakóhelyén sajnos nem sikerült még olyanba bele futnom aki tetszene, mert aki azt mondja nem a külső fogja meg az ember elsőre legyen szó nőről vagy férfiról az hazudik. Szóval inkább úgy fogalmazok, meg adtam ezt a lehetőséget is hátha :) mert tényleg lehet olyanokat hallani, hogy tinder, badoo - n ismerkedtek meg és esküvő lett a vége. Ezért is szedtem le hátha találok egy normális komoly férfit. :)
2021. máj. 27. 15:58
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Badoon ismerkedtünk meg 2 éve, 40 km-re laktunk egymástól. 3 hónap után összeköltöztünk, ősszel lesz az esküvőnk.
2021. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké,értem én,csak kérdeztem egy lehetőségként nem volt olyan rossz ötlet,gondoltam egy próbát megér ha nem tetted volna még meg esetleg.Látom azért van rá példa hogy sikerült valakinek.Bár ahogy hallom elég kevés a sikeresség az ilyen appokon.Remélem,hogy Te leszel azon következők egyike,akinek sikerül,kívánom,hogy sikerrel járj,és találd meg álmaid pasiját!
2021. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13 nagyon szépen köszönöm neked is! :)

12#sok boldogságot! :)

2021. máj. 27. 16:16
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen!

Amúgy ismeretségi körömből is többen neten ismerkedtek meg és abszolút "jó vége' lett :)

2021. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudnak irni mert nincsenek elofizetve, csak likolni tudnak es jelzik hogy szeretnenek veled ismerkedni irj ra.
2021. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

5:"miert azt várják, hogy a nő kezdeményezzen?"


"Nem válaszoltam olyanra aki nem érdekelt" Ezért. A legtöbb nő semmit nem válaszol a kezdeményezésre akkor sem, ha "match" van, tehát elvileg szimpatikus lennék neki. Tehát ha nem jön válasz az üzenetre, akkor majd ír a nő, nem? Milyen harmadik megoldás lehetne ugyan?

2021. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy tököt növesztesz és elkezdesz udvarolni FÉRFI módjára.
2021. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18: Olvasd el még egyszer a 17-es választ. Le van írva minden. Ebből neked hogyan jött a "töknövesztés"? Vagy csak kötekedni akartál, "meraz jau?" :D
2021. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Azt írtam ha párban altok, el telt 2-3 nap és még mindig nem írt a férfi egy árva szót sem, akkor mit akar az ilyen? Mire jó ez? Lehet sok dolga van, lehet nem de ha én észre vettem akkor neki is jelez a teloja. Vagy csak égő növelés? Ezt nem értem. Én mint nő, biztos, hogy nem fogok egy férfira sem rá írni. Nagyon szépen elő tudják páran Ádi magukat milyen kemény legények stb... Akkor miért nem megy egy helló sem? Ilyenkor még nyuszik mi?
2021. máj. 31. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!