Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a "ribancokról"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a "ribancokról"?

Figyelt kérdés

Ha a gyereked a mellét mutogatná az interneten, vagy az utcára menne úgy, hogy a fél melle kint van, 15 évesen már szexuális életet élne, ilyenekre gondolok. Vagy csak az egyik osztálytársad, a barátnőd, cagy ha csak meglátsz egy lányt az utcán.


Hogy tisztázzuk, ez nem történik meg velem, csak egy feltételezés, hogy másoknak mi a véleménye erről.


2010. aug. 24. 20:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
szerintem szánalmasak, lehet hogy maguktól ilyen hülyék, de az is lehet hogy csak rossz társaságba keveredtek. az ilyen 13-15 évesekre simán oda figyelhetnének a szüleik, még kiskorúak szóval... :S
2010. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Rettentőmód elítélem őket. 15 évesen még bőven gyerek, mennyivel jobb lenne, ha próbálná kiélvezni a gyermekkorát. Nem hiába szaporodott meg az abortuszok száma 14-16 éves lányok körében, plusz az AIDS is ebben a korosztályban terjed a leginkább.
2010. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolom, hogy azért, mert valakinek látod a dekoltázsát, még nem ribanc.

Nekem mindig is nagy melleim voltak, és mindig normálisan kivágott felsőket hordtam, de még itthon is, mikor senki nem lát.

Mégse voltam ribanc, a menő csajok/pasik le se sz@rtak.


A ribancokat lenézem, de nekem nem az a ribanc, akin kivágott felső van.

23/L

2010. aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, hogy minden felnőttnek a privát dolga, hogy mit mutat meg magából. Az általad, Kedves Kérdező, említett fiatalok még közelről sem felnőttek, így ebben a mai világban elvileg a szülő a felelőssége lenne, hogy figyeljen arra, hogy a gyereke milyen képeket tölt fel magáról a netre. Sajnos általában szülőknek sem idejük, sem megfelelő informatikai ismeretük nincs ahhoz, hogy ezzel foglalkozzanak. Ez nagyon sajnálatos. Így viszont a fiatal lányok ne csodálkozzanak, ha 15-16 évesen olyan felnőtt, érett férfiak próbálkoznak be náluk, ne adj' Isten kissé erőszakosabban is. Sajnálom ezeket a lányokat, mert nincsenek tisztában a következményekkel és csak bajba sodorhatják magukat ezzel. Mindazonáltal a korosztályba tartozó fiúk sem fogják túl érdekesnek találni őket azok után, hogy a neten szinte bármit megmutatnak magukból.


Egy 21 éves lány

2010. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Ettől nem lesz ribi attól hogy 15 évesen kihívoan öltözik és van szexuális élete lehet hogy csak magabiztos, laza fiatal. Majd ha 20 évesen kap egyirodai munkát konzervativabb lesz.
2010. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom velük :) Aki ezt szereti, menjen utánuk, de az, hogy ennyi nyomi van körülöttem, nekem nem árt... Van kin nevetnem.
2010. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát azt nem díjaznám, ha pucér képeket tenne fel a netre magáról, nem csak 15 évesen, hanem később sem.

A kihívó öltözékről máshogy gondolkodom egy kicsit. 15 évesen én is úgy öltözködtem, mint egy k*rva sokszor, anyukám szólt is érte jópárszor, de akkor még egyszerűen nem láttam magam kívülről, hogy hiába kezd már fejlettebb lenni a testem, akkor sem nézek ki úgy, mint egy felnőtt, és hiába öltözöm úgy, attól még nem leszek az. Na persze, ahogy én azt képzeltem, hogy egy felnőtt nő hogyan öltözködik. A 15 évesek hajlamosak túlzásokba esni, de szerintem ezen a többség átesik, aztán konszolidálódik a stílusuk idővel. Persze nyilván szólnék a gyerekemnek, hogy ez vagy az már durva, de nem érezném akkora tragédiának, előbb utóbb csak megtanul normálisan öltözködni. De amúgy ez sok dologgal így van, az ember eleinte túlzásokba esik. Amikor elkezdtem magam sminkelni, az is kezdetben inkább színpadi maszk volt, annyi vakolat volt rajtam. Aztán később rájöttem, hogy nappalra egy feltűnő éjszakai smink inkább röhejes, mint nőies, ezért le is szoktam a túl durva sminkelésről.

A szexuális életen sem botránkoznék meg annyira. Remélhetőleg 15 éves korára már sikerült annyi tartást adnom neki, hogy ne feküdjön le fűvel fával, és ne azért csinálja, mert mások is csinálják, hanem azért, mert szereti azt a fiút.

Lehet, hogy ezzel most nem leszek népszerű, mert nem azt írtam, amit hallani szeretnél, de én bevallom, hogy bár már szülő vagyok, én sem voltam egy szent, és ezt a gyerekemtől sem várom el, csak azt, hogy ismerje a határokat. Igaz, nekem fiam van, nem lányom, és van még 12 évem 15 éves koráig. De nem hiszem, hogy 12 év múlva husss, elfelejteném, hogy milyen volt kamasznak lenni.

2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
az öltözködés meg a szexuális élet még bizonyos határon belül elfogadható. ha csak kivágottan öltözik vagy van egy rendes kapcsolata és szexuális élete van az nem tré ha vigyáznak. de h a neten mutogassa magát meztelenül.... az már túlzás
2010. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egyik osztálytársamról van szó, aki a neten mutogatja magát, és a fél falu átment már rajta. Nem akartam konkrétumokat írni, de lehet hogy félreérthető voltam. 3. válaszoló: Az engem se zavar, ha a dekoltázsa kint van, de neki már a fél melle is kint van a kivágott felsőiből.
2010. aug. 25. 19:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeressük őket!
2010. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!