Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben nagyszüleinknél nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben nagyszüleinknél nem volt olyan hogy ilyen olyan befektetésed legyen a fizetés se volt úgy hogy minden a pénz.Boldogabb nyugodtabb volt az életük. Ma még mindenki csak a pénzt hajszolja mégse boldogok az emberek.Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 18:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Realizálás? Én olyan helyre költöztem hogy a gyereknek iskola 10 perc gyalog, nekem munkahely villamossal 10 perc, gyalog kb fél óra. Itt van tőlünk öt percre gyalog a bevásárló központ, metró megálló stb. De anno a szülővárosomban is belvároshoz közel laktam. Mindet lehet, csak akarni kell. Csapvizet iszunk, nem kell cipelni nehéz vízpalackokat, üdítőket, vonat bárhova elvisz és mennyivel kényelmesebb a légkondis vonat a Balcsihoz, mint a kocsiban senyvedni, ahol a gyerekem amúgy is mindig rosszul volt. Mondjuk ritkán megyünk a Balatonhoz, inkább egy last minute út Görögbe és legalább normális a kaja, oda meg végképp nem autóval megy az ember.
2021. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Görögorszagba mi sem autoval megyünk....de ne mondd már, hogy nem lenne kényelmesebb az elet autóval....ezt egyszerüen nem hiszem el.
2021. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kényelmesebb lenne-e, de nem érdekel a kényelmesebb élet. Így is tökéletes az életem, minek költsek egy rakat pénzt autóra (főleg fenntartásra?)
2021. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!