Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben nagyszüleinknél nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben nagyszüleinknél nem volt olyan hogy ilyen olyan befektetésed legyen a fizetés se volt úgy hogy minden a pénz.Boldogabb nyugodtabb volt az életük. Ma még mindenki csak a pénzt hajszolja mégse boldogok az emberek.Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 18:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Az én nagyszüleim eljártam a piacra,elhordták ami a szőlőben,kertben megtermett.Mi is elvisszük a felesleget.Az egyik nagyszülő pár elvált a 60-as években,a másikak sem éltek jól.Pénzt egyik nagyapa sem nagyon adott haza.Veszekedés is volt.És még sok hasonlót meséltek másokról.
2021. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kommunizmusban voltam gyerek. Gyerekként jó volt, biztonságosabb világ, de felnőttként fojtogató volt a légkör. Nem mondhattad ki amit gondolsz, nem utazhattál szabadon, igaz, senki sem nyomorgott, de meggazdagodni sem lehetett. Gyakorlatilag egy fenntarthatatlan állapot volt. Amúgy most sem kell pénzt hajhászni, elmúltam negyven, én sem teszem.
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó nyertél a lottón?
2021. máj. 16. 20:39
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nem állok be a sorba és nem hajkurászok vagyont, mert nem érdekel. Nincs szükségem felesleges dolgokra pl autó.
2021. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#7

Szabad orszagban elünk. Ne hajszold! Meg van rá a jogod. Ki kenyszerit rá?

2021. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14

Az autó nem felesleges!

2021. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#16 Van akinek valóban nem az, nekem az. Belvárosban lakom, pont ezért. Olcsóbb lett volna vidékre menni, de hosszú távon sem munkalehetőség, sem fizetések sem életmód (pl autó szükségessége) szempontjából nem éri meg.
2021. máj. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Pesten is kell az autó, csak ott NÉHA jobb a tomegkozlekedes. Egy bevasarlast, vagy tavolabbramenest, Balcsizást, kirandulást, már nem jó buli kocsi nélkül végigvinni
2021. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na látod, én megtanultam ezeket az igényeket elengedni. Te meg nem, ennyi. Mindent meg lehet oldani autó nélkül, pedig gyereket is nevelek.
2021. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

Na én pont a gyerek miatt tartom fontosnak...Ha tomegkozlekedessel kéne oviba vinnem, 1.5 oraval kevesebbet alhatna. Nekem meg még nagyobb szivás lenne, mivel itthonról dolgozom, ovibol johetek haza reggel tomegkozlekedessel.... igy csak 9 fele tudnék leulni dolgozni....

Szerintem, az, hogy nem szukseges az autó, csak realizálás!

2021. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!