Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok (25-35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok (25-35 éves korosztály) családalapítási lehetőségei milyenek szerintetek?

Figyelt kérdés
Most a magyarországi átlagfizetéssel rendelkező 25-35 éves korosztály lehetőségei érdekelnének. Amit én látok: Drága albérlet árak,sok albérletbe nem lehet gyereket vinni,kevés fizetések,drága lakások,ez a CSOK annak jó aki bevállal 2-3 gyereket. A mostani lehetőségek miatt(utazás,szórakozási lehetőség,sok fajta megfizethető hobbi, szóval több fajta lehetőség van mint a szüleink idejében), sok válás. Én személy szerint szeretnék gyereket de azt látom,hogy tényleg sok lemondással járna,anyagilag is eléggé stabilnak kell hozzá lenni. Ha lenne saját összegyűjtött házam vagy örökölt házam akkor jöhetne gyerek,de így hova hozzak létre egy gyereket a feltételek nagyon rosszak.Igazából lehetne családot alapítani úgy hogy 5-10 évig úgy meghúzzuk a nadrágszíjjat,hogy azokat éveket le is vonhatjuk az életünkből szó szerint. A sok válást sem értem úgy hogy gyerek is van. Meg aztán mindig mondják a túlnépesedést. A mostani fiatalok,hogyan látják az életet,családalapítást?

2021. febr. 5. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
A fiatal nok mind gazdag pasit keresnek. Es keves akar szulni gyereket .
2021. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
30 felett senki sem fiatal mar, ezt fogjuk fel. Amugy annak jok az eselyei aki gazdag, jokepu vagy szerencses.
2021. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha bevállalsz 1 azaz egy gyermeket, máris van 10 milliód kamatmentesen. 20-25 körül már lehet venni kisebb lakást Budapesten is, vidéken meg már ennyiből is lehet venni. Ha kell még hitel 3%-os thm-el megkaphatod... Aki most albérletben marad, az tök hülye. A törlesztő kevesebb, mint a bérleti díj.
2021. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En ugy tudtam hogy 3 gyerek eseten adnak 10 milliót! 1 gyerek utan 600ezret ad az állam. Ez a CSOK. Szerintem rosszul tudod utolsó válaszoló. Hol van leirva hogy 1 gyerek utan mar adnak 10 milliot?
2021. febr. 6. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt írtam 10 milliót adnak kamatmentesen, ez a babaváró HITEL. Sokan félnek hitelt felvenni, de ha valamire érdemes, akkor az a saját lakás/ház. A kamat most ezekre kevesebb, mint az infláció...
2021. febr. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as! És??? Az ugyanúgy hitel, mintha banktól vennéd föl, csak kicsivel kevesebbet kell visszafizetni, ez tipikusan az, ami csak a gazdagoknak jó, az átlagembernek meg még nehezebbé teszi a dolgát.
2021. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ne csak hitelként gondolj rá, hanem befektetésként. Mi albérletben laktunk egészen sokáig, az utolsó években már 150.000-et fizettük rá havonta. Most már a törlesztőt fizetjük ami viszont nincs 100.000 havonta... Amíg az albérleti díj az inflációval nőni fog, amit mi fizetünk az fixen ennyi marad. Ez egyszerű, mint az 1*1.
2021. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lakás épitéshez szükséges anyagok nőnek nőnek,albérlet árak és elado családiházak és lakások ára,emelkedik sokat bukás minden. otthonteremtés,csok,babavárohitel,letelepedési tmáogatáson falun
2021. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!