Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miről szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miről szerettek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni a lányokkal:S

Mindig próbáltam, de ők valahogy nem "vevők" rám, de még barátilag sem, és nem kocsikról meg férfias dolgokról szoktam beszélgetni, bármiről, ők soha nem kérdeznek és nagyon passzívak, úgy érzem a saját nemükkel beszélgetnek, barátkoznak inkább, ami elég lehangoló mert én szeretném őket megismerni, szeretem a nőket.


2010. aug. 22. 16:48
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

18:11 te igazán bölcs ember lehetsz:)

Ezt az összefüggést már én is megláttam, hogy én kb. 0ra becsülöm magam, és először ezen kéne változtatni és utána csajozni, de nem tudom hogyan fejlesszem.Így szerintem improvizálok majd és eljátszom, hogy nagyra tartom magamat, és jó pasinak.

2010. aug. 22. 18:30
 32/38 anonim ***** válasza:

De játszd meg magad!!!

Nemcsak azért, mert neked rossz érzés, hanem azért, mert felesleges! A nők nem abból szűrik le az "önértékedet" és nem alapján ítélnek értékesnek, hogy éppen feléjük milyennek mutatod magad, hanem sokkal érzékenyebbek az egész lelki állapotod, viszonyulásod iránt, és átlátnak ezeken a dolgokon!


Én egy lelki roncs voltam, és én megfigyeltem azokat, akiknek erős az önérzetük és tanultam tőlük! Vagyis átgondoltam, miért tartanám magam értékesnek, összehasonlítottam magam az emberekkel, és rájöttem, hogy a saját belső értékeim semmivel sem rosszabbak, vannak értékeim! Ma már tudok önérzetes lenni, nem szorulok rá mások visszajelzéseire. Neked is ezt ajánlom.

2010. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az első mondatom, az akart lenni, hogy NE JÁTSZD MEG MAGAD! Bocsi :)
2010. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Én összehasonlítom magam másokkal, csak nálam jobbakkal, és mások visszajelzései alapján ítélem meg magam.Csak úgy nem jelenthetem ki, hogy na most én jó és értékes vagyok, erre kell valami bizonyíték ami hiteles, ilyen pl. valaki dicsérete, visszajelzése.
2010. aug. 22. 18:44
 35/38 anonim ***** válasza:

Én ezt nem gondolom. Ez akkor kell, ha nincs kellő önismereted! Viszont ez azért hamis, mert mi van, ha a körülötted lévők, nem is értik, mi van benned, ezért nem is jeleznek vissza, és ezért teljesen rossznak hiszed magad, miközben egy értékes ember vagy? Ezért nem lehet alapozni idegen emberek véleményére. Ezért a legfontosabb az önismeret, magunk mély megismerése.


Én nekem volt egy súlyos betegségem fiatal koromban, aminek hatására nagyon visszahúzódó, zárkózott lettem. Körülöttem mindenki hangosabb volt, tipikus nagyszájú tizenévesek, akik sokszor lenéztek stb.

Ha én nem nézek magamba, és nem ismerem meg magamat, akkor ma is olyan depressziós lennék, mint régen, csak azért, mert a körülöttem lévők soha egy jó szót nem szóltak hozzám, nem voltak barátaim stb. De nem ezt tettem, megkerestem magamban objektíve a jó tulajdonságokat, és rájöttem, hogy én is vagyok olyan értékes mint ők!

2010. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

19:01

És hogyan kerested meg a jó tulajdonságaidat?Miért voltál biztos abban, hogy jók, és hogy a birtokodban vannak ezek a tulajdonságok?

2010. aug. 22. 19:59
 37/38 anonim ***** válasza:

Vannak objektíve jó tulajdonságok, amik vagy sok munkával ért el az ember, vagy ha kibontakoztathatók, akkor alkotóak, örömet okoznak stb. Ezek a jó tulajdonságok. (Kreativitás, együttérzés, érzékenység, valamilyen területen elért eredmény, a fejlődésre, tanulásra való hajlandóság, a közjóért való gondolkodás stb.)

Ha megnézed, rengeteg ember van, aki mégcsak minimálisan jót se tesz soha senkivel, átgázol másokon, és mégis marha önérzetes. Akkor az az ember, akiben legalább picivel több jó tulajdonság van, miért ne tisztelhetné magát?


Az önérzet azért kell, hogy egyáltalán túlélj ebben a világban, mert ha neked nincs magad irányában, senkit nem fog érdekelni, senki nem fog téged meggyőzni, senki nem fog téged pátyolgatni. Magyarul vagy megkeresed magadban, és egyenrangú félfé válsz, vagy feleslegesen lenézed magad, hátráltatod magad, és senkit nem fog érdekelni.

2010. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Javítás: "egyenrangú féllé válsz"
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!