Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miről szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miről szerettek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni a lányokkal:S

Mindig próbáltam, de ők valahogy nem "vevők" rám, de még barátilag sem, és nem kocsikról meg férfias dolgokról szoktam beszélgetni, bármiről, ők soha nem kérdeznek és nagyon passzívak, úgy érzem a saját nemükkel beszélgetnek, barátkoznak inkább, ami elég lehangoló mert én szeretném őket megismerni, szeretem a nőket.


2010. aug. 22. 16:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
ha nem sexeltem régen akkor a sexről ha épp kapcsolatban vagyok és gyakran sexelek akkor minden másrol :D és ez komoly
2010. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
sport, F1, autók, állatok, szex, filmek, zenélés, könyvek...mindenről...:)
2010. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

én úgy kb. mindenről. próbáld ki a vallást, és a nézeteit. vagy kérdezz rá a kedvenc könyvére/filmre/sorozatra.

van-e testvére (ha igen akkor arra)

mi az álma

példaképe

annyi mindenről lehet bezsélni. gondolkozz. csinálj egy listát. és mielött találkozol egy lánnyak 3-szor olvasd el a listát.

2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
De ha a passzív a lány vele szembe, akkor sz@rt se ér a listájával.
2010. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
kvantumfizikáról
2010. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nanotechnológiáról.
2010. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
És miért van az, ha egyoldalú a beszélgetés?Tehát ha én beszélek és a lány nem igazán akar, mintha nagy ívben lesz.rna?
2010. aug. 22. 16:58
 8/38 anonim ***** válasza:
barátokköztről az a tuti
2010. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Ezt én se tudtam eddig megfejteni.. :S

Egy csónakban evezünk.

2010. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Magunkról szeretünk beszélni :-)

És valóban a férfiak számára passzívnak tűnhetünk, azt szeretjük inkább, ha kérdeznek és utána jó hosszan hallgatják a válaszunkat.

Olvass el 1-2 férfi-női különbségről szóló könyvet, nagyon érdekesek. Sokkal jobban meg lehet érteni a másik nemet az ilyen írások által. És rögtön sokkalelfogadóbb is lesz az ember. Egyszerűen meg kell érteni, hogy óráisi különbség van a férfiak és a nők között minden téren.

2010. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!