Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miről szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miről szerettek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni a lányokkal:S

Mindig próbáltam, de ők valahogy nem "vevők" rám, de még barátilag sem, és nem kocsikról meg férfias dolgokról szoktam beszélgetni, bármiről, ők soha nem kérdeznek és nagyon passzívak, úgy érzem a saját nemükkel beszélgetnek, barátkoznak inkább, ami elég lehangoló mert én szeretném őket megismerni, szeretem a nőket.


2010. aug. 22. 16:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez rengeteg mindentől függ, hogy miért nem kommunikál hosszan veled. Lehet, hogy sok barátnője és barátja van, és te csak teher vagy. Lehet, hogy buta és semmi nem érdekli, semmiről sincs erős véleménye, érzelmei, ezért nem tud beszélni semmiről hosszan. Lehet, unalmasnak tart. Lehet, hogy taszítod. Ezer variáció lehet, neked kell tudnod, hogy mi a helyzet.
2010. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Szia, én írtam a dominanciát.


Olvass róla a neten, sokat lehet tanulni róla.

2010. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

És mi van akkor, ha én olyan típusú személyiség vagyok aki nem szeret dominánsan viselkedni és tiszteli a nőket?

Akkor miért kell ezért ignorálni és lealacsonyítani engem akikkel ismerkedni szeretnék? Ilyen vagyok, ennyi, nem fogok megváltozni, fogadjanak el így, mert én is elfogadom őket és nem akarom megváltoztatni őket.

2010. aug. 22. 17:34
 24/38 anonim ***** válasza:

Figyelj, először azt kell megértened, hogy általában a nők tiszteletének, mármint, hogy valakiket csak azért tisztelsz, mert nőnek született NINCS ALAPJA. Ilyen nem létezik. Ez olyan, mintha én kijelenteném, hogy én tisztelem a kékszemű embereket. Egyes embereket lehet tisztelni az alapján, hogy milyenek a belső értékei, de ez egyéni, és csak miután egy embert megismersz, akkor tudod eldönteni.


Másrészt a domnancia NEM zárja ki a tiszteletet. A dominancia azt jelenti, hogy önérzetes férfiként viselkedsz egy nővel, nem rendeled alá magad neki, mert addig működik egy férfi-nő kapcsolat, amíg a férfi tiszteletreméltó, és egy nő férfiként néz rá. Erre szükségük van a nőknek, hogy férfiként tekintsenek rád. Mindig is a férfiak domináns viselkedése volt a természetes, csak a mostani időkben elpuhányosodik, elpapucsosodik néhány férfi, és aztán csodálkozik, hogy miért nem veszik férfiszámba.


Tehát önmagával a tisztelettel, hogyha egy nő kiérdemli, azzal nincs baj, miután megismerted.

De az alaptalan elájulás a nőktől, az butaság és csak egy illúzió. A nők ezt megérzik, és hogy ezzel az alaptalan tisztelettel a nők alá helyezed magad, alárendelt leszel. Ezt a nők érzik, és ettől irtóznak, mert ha alárendelt vagy, NEM TUDNAK RÁD FÉRFIKÉNT NÉZNI.

2010. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Lehet ezzel hadakozni, de ez olyan ösztönös törvény, minthogy a férfiaknak a szép, csinos, jóalakú nők tetszenek. Sírhatnak a csúnya, hájas nők, hogy ez igazságtalan, ettől semmi nem változik, a férfiak akkor is ezt tartják vonzónak.


A papucs pasikkal ugyanez van. Lehet siránkozni, de a nőknek nem lesznek a pincsisen viselkedő fiú vonzók.

2010. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Amúgy írtam, hogy sok mindentől függ, hogy miért nem kommunikál hosszan veled a lány. Lehet, hogy sok barátnője és barátja van, és te csak teher vagy. Lehet, hogy buta és semmi nem érdekli, semmiről sincs erős véleménye, érzelmei, ezért nem tud beszélni semmiről hosszan. Lehet, unalmasnak tart. Lehet, hogy taszítod. Ezer variáció lehet, neked kell tudnod, hogy mi a helyzet.


Ha nem hajlandó veled kommunikálni, nem tudtok beszélni, akkor ő ilyen. Rengeteg lány van, aki szívesen beszélgetne veled, keress egy olyan lányt, akivel tudsz beszélgetni, ilyen egyszerű.

2010. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez így van.

Az erősebb kutya...

2010. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

De én nem rendelem alájuk magamat.

Tény, hogy padlón van az önbecsülésem, ez egy dolog.

De egy nő is ugyan olyan ember mint én, nem ér többet, talán akkor bunkóbbnak kéne lennem velük?

Pl. ne engedjem őket előre, utasítsam őket, hogy mondjuk nem nyitom ki előtte a kocsiajtót, hanem mondom hogy szállj be!

Ezt az önérzetes dolgot nem igazán értem, nem akarok nagyképű lenni, és azt sem szeretem ha más nagyképű.Csak azért nem leszek magamra büszke mert férfinak születtem, sem azért mert udvarias vagyok és illedelmes.

2010. aug. 22. 17:49
 29/38 anonim válasza:
Utálom ezt az átlagos beszélgetést, h pl van testvéred ,mi a hobbid, szeretsz olvasni stbstb.. ezt inkább hagyjuk. Én az izgalmas beszélgetést szeretem, kétértelmű célzásokkal, flörtöléssel és sok nevetéssel.feltéve ha akarok vmit a sráctól.:)
2010. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nem bunkónak kell lenned és nagyképűnek, mert azzal beteg nőket vonzol be, és a cél egy szeretetteljes kapcsolat, nem a béna bunkózás. Az önbecsülésedet kell marha gyorsan felszedni a padlóról, és nem arra kell büszkének lenned, ami adottság, hanem az önbecsülést a sikerélményeknek, a küzdelmeknek, a teljesítményeknek kell adniuk! Ha te nem vagy önérzetes, mert nincs okod rá, akkor milyen okból lennél egy nőnek értékes?!


A nők érzékenyek arra, hogy egy férfi minek tartja magát. ELŐSZÖR MAGADAT KELL TISZTELNED ÉS BECSÜLNÖD, hogy mások is ezt tehessék. Mindenki olyan ember társaságát kívánja, aki rendben van magával. Én is megérzem az alacsony önbecsülést egy férfin, vagy ha egy pasi finomkodó a nőkkel, meg be van ájulva tőlem (ezek összefüggenek), és ettől irtózom, le is zárok minden kapcsolatot az ilyenekkel.

Tehát az a lényeg, hogy neked legyen egy külön világod, legyél magabiztos, önérzetes. A saját életedet élvezd, és a nő csak egy mellékes plusz legyen hozzá. Ha ezen dolgozol, meg lesz az eredménye.

2010. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!