Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miről szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miről szerettek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni a lányokkal:S

Mindig próbáltam, de ők valahogy nem "vevők" rám, de még barátilag sem, és nem kocsikról meg férfias dolgokról szoktam beszélgetni, bármiről, ők soha nem kérdeznek és nagyon passzívak, úgy érzem a saját nemükkel beszélgetnek, barátkoznak inkább, ami elég lehangoló mert én szeretném őket megismerni, szeretem a nőket.


2010. aug. 22. 16:48
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
De én mindig magukról kérdezem őket, pl ma is msneztem egy lánnyal, kérdeztem, hogy mit csinált a nyáron, hogy mit csinált ma, milyen zenéket hallgat, és erre mind pár szóban válaszolt, továbbá ő soha nem ír rám és nem kérdez semmit, néha visszakérdez, hogy mizu? és minden csaj ilyen velem, áhh nem értem, mintha leprás lennék, ez a passzivitás annyira zavaró:S
2010. aug. 22. 17:05
 12/38 anonim ***** válasza:

Én például nagyon jól el tudok beszélgetni a fiúkkal.És bármiről.Szerintem ez egyénfüggő, hogy ki miről szeret beszélgetni. :)


17/L

2010. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2010. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
20
2010. aug. 22. 17:15
 15/38 anonim ***** válasza:
68%

Mindegy, miről beszélgetsz, ha szimpatikus vagy, bármiről tudsz beszélgetni, ha nem vagy szimpatikus, semmiről nem akarnak veled beszélgetni. A lányok akkor hárítják a beszélgetést, ha nem tetszel nekik, vagy taszítod őket, mert túl alárendeltnek éreznek. Azért passzívak ilyenkor a lányok, mert elejét akarják venni bármilyen közeledésnek, reménykedésnek a részedről.


Tanulj meg inkább dominánsan viselkedni, ne általában legyél elájulva a nőktől, mert erre nincs okod (az emberek és nők többsége elég unalmas), hanem legyenek fenntartásaid, és ha egy lány kiérdemli a személyiségével, akkor kezdd el szeretni. Ne viselkedj úgy, mintha ezzel neked tenne szívességet, hogy pofázik magáról, mert egyrészt ez nem teljesítmény, másrészt a lányok messziről kerülik az olyan típusú srácokat, akik ennyire oda vannak értük.

2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

17:16

Ez igazán használható válasz:)

És hogyan lehetnék "domináns"?:D

Hogy ne legyenek ennyire passzívok, hanem ők is akarjanak beszélgetni velem, hogyan lehetnék nekik szimpatikus?

2010. aug. 22. 17:19
 17/38 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a lányokkal nagyon sok mindenről el lehet beszélgetni. Lehet, hogy inkább azt furcsálják, hogy Te sokat beszélsz és kérdezel holott a fiúk többsége csak tőmondatokban szokott válaszolni (avagy keveset kérdez), vagy csak jobban szeretik hallgatni a lányok "csacsogását". Te egy kivételes srác lehetsz és ezt nem értékelik. Én nagyon örülnék egy ilyen embernek, de sajnos kevesen vagytok akik szerettek beszélni. L

:-)

2010. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
azzal a pasival aki bejöün azzal mindenről , ade aki nem jön be az felőlem beszélhet nekem bármiről , nem viszonzom érdeklődédét mert feleslegesen bíztatom meg, és csalodhat
2010. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

De én csak barátkozni akarok a lánnyal.Túl messze lakik így nem is járhatnánk.Nem értem, ilyen nehéz nektek kedvesnek lenni és jófejnek?

Vagy ha már nem vagyok 80kiló izom le sem sz.rtok még barátilag sem?:O

2010. aug. 22. 17:23
 20/38 anonim ***** válasza:
Ez szerintem butaság, hogy ha nem olyan vagy amit a mai világ elvár akkor le sem sz'nak. Én nem is szeretem az olyan embereket akik valaki másokat utánoznak. és nem baj,hogy nem vagy 80 kiló izom, de ez által hogy szeretsz beszélgetni Te másmilyen értéket képviselsz.
2010. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!