Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány emberbe voltál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberbe voltál már szerelmes és hány párkapcsolatod volt(szex nem számít!)?

Figyelt kérdés

Annyira furcsa, mikor itt azt mondják, bárkinek lehetne párja, de ti minden jöttmentre gondoltok ilyenkor, aki azt mondja, hogy "oké járjunk"?


Vagy olyanba, akit vonzónak látsz kívül belül és együtt akarsz vele lenni komoly kapcsolatban? Mert ilyen szerintem 10.000ből egy van.


Én pl lefeküdtem 11 emberrel, jártam 5 emberrel, és egyszer voltam csak szerelmes 29 évesen. A többiekkel pár hónap(vagy hét) alatt szakítottam, mert nem alakult ki semmi, a szerelem meg két évig tartott, amikor ejtettek, mert nem működött a kapcsolat, hiába volt szerelem(teljesen megértem).


Amikor azt mondjátok, hogy könnyű párt találnia a nőknek(vagy férfiaknak), és ti is erre vágytok, akkor csak ilyen "holnaptól járjunk" szövegre gondoltok? Vagy ha nem, mire?



2021. ápr. 21. 11:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
3 vagy 4 emberbe szerettem bele, de csak egyből lett kapcsolat, így a többinél a szerelem igazi, mélyebb érzéseit nem tapasztaltam meg. Az az egy párkapcsolatom volt, csak vele feküdtem le.
2021. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

2.


Ebből az első plátói. Tehát erős, és igaziként éltem meg, d volt ott projekció is bőven. Azt hittem soha az életbe nem heverem ki. Aztán amikor felbukkant 7 év után a kedves második, 2 hét után úgy belezúgtam, hogy az első többet eszembe sem jutott...láttam az utcán, és csak nevettem magamba, hogy én mér régen azt hittem, hogy az a fájdalmas, és minden elsőprő... hát, a mostani az minden fölül ír. És minden tapasztalatomnál fájdalmasabb :)) ez ilyen

2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
53%
0 kapcsolattal, legalább 6 emberbe voltam már belezúgva.
2021. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2 srácba voltam szerelmes, legalábbis azt hittem, hogy az vagyok. Nem voltam velük kapcsolatban, szex sem volt, semmi. Aztán megismertem a harmadikat aki elsöpört mindent, és akkor rájöttem, hogy az előzőekbe nem voltam szerelmes, csak az akartam már lenni és kergettem ezt az érzést. Ez a bizonyos harmadik az első kapcsolatom minden téren, és már a férjem.
2021. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes: 4 alkalommal

Csók: mind a 4-gyel

Tartsó kapcsolat és szex: kettővel (abból az egyik a párom)

2021. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!