Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány emberbe voltál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberbe voltál már szerelmes és hány párkapcsolatod volt(szex nem számít!)?

Figyelt kérdés

Annyira furcsa, mikor itt azt mondják, bárkinek lehetne párja, de ti minden jöttmentre gondoltok ilyenkor, aki azt mondja, hogy "oké járjunk"?


Vagy olyanba, akit vonzónak látsz kívül belül és együtt akarsz vele lenni komoly kapcsolatban? Mert ilyen szerintem 10.000ből egy van.


Én pl lefeküdtem 11 emberrel, jártam 5 emberrel, és egyszer voltam csak szerelmes 29 évesen. A többiekkel pár hónap(vagy hét) alatt szakítottam, mert nem alakult ki semmi, a szerelem meg két évig tartott, amikor ejtettek, mert nem működött a kapcsolat, hiába volt szerelem(teljesen megértem).


Amikor azt mondjátok, hogy könnyű párt találnia a nőknek(vagy férfiaknak), és ti is erre vágytok, akkor csak ilyen "holnaptól járjunk" szövegre gondoltok? Vagy ha nem, mire?



2021. ápr. 21. 11:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

4 emberrel feküdtem le=4 emberrel voltam kapcsolatban. Szerettem mindet, de egy volt, akibe igazán szerelmes voltam.


Nem könnyű szerintem ez a pakapcsolatosdi.

2021. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Írhatna olyan is, aki itt hangoztatja, hogy kapcsolatot találni könnyű, ebből van több..
2021. ápr. 21. 12:12
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

10 emberrel fekudtem le, most van az otodikkel a kapcsolatom, ketszer voltam szerelmes, talan haromszor.


23/N-kent konnyu lenne parkapcsolatot talalni, csak nem mindegy, hogy milyet. Igy osszessegbe veve szerintem nem konnyu.

2021. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
persze hogy nem könnyű, gyakorlatilag csoda kell ahhoz , hogy az ember megtalálja a hiányzó darabot magából és fordítva. Az a baj ,olyan világot élünk ahol az emberek befolyásolva vannak nagyon durván és még az értelmesebbek is sajnos társadalmi befolyás alatt állnak, így még nehezebb a testi lelki párod megtalálása.
2021. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
3 emberbe voltam szerelmes, 3 parkacsolatom volt (ugyanazon emberek), ebből egy a férjem. Nálam az az alap, hogy először kialakul a szerelem, és csak utána mondok igent a kapcsolatra (addig csak randizunk). A szeretkezés is csak kapcsolatban tudom elkepzelni, nalam sosem volt opcio, hogy először lefekszem valakivel, aztán majd kuderul, akarok e tőle valamit. Nálam a szexhez érzelmek kellenek. Szóval ezzel a 3 férfival szeretkeztem. Volt több pasi rajtuk kívül, akikkel ismerkedés el tovább nem jutottunk
2021. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Volt 2 fél éves kapcsolatom

Egy 3 éves

Egy 2 éves

És jelenleg is van párkapcsolatom már 1 éve

Mellette volt jó pár szex kapcsolatom is

A 2 fél éves nyilván nem volt az a nagy szerelem azért is lett vége

Csak a hirtelen fellángolás volt

De a másik 2 azért elég komoly volt

És a jelenlegi is

A párkapcsolataim között eltelt jó pár hónap, volt amelyik között év is, de nyilván lehetett volna sokkal több kapcsolatom ha nem az érzelmeket nézem.

Viszont ezekben tényleg voltak érzelmek és nem máról holnapra alakultak ki.

Az egyik az unokatesóm haverja volt, már jó ideje ismertem.

A másikat a munkahelyemen ismertem meg.

A jelenlegit pl a badoon.

De mindegyiket megelőzte nyilván az ismerkedés meg sok beszélgetés, közös programok stb

29/N

2021. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

3 emberrel feküdtem le, ebből 2vel voltam "kapcsolatban".

Az első egy kb egy éves tini kapcsolat volt, a második egy laza kapcsolat, majd a 3. lett csak komoly kapcsolat, ami 7 évig tartott.

Jelenleg egyedül vagyok és nem szeretnék sem kalandozni, sem összeállni bárkivel, csak hogy ne legyek egyedül.


26/N

2021. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
4 párkapcsolatom volt, de csak 2x voltam igazán szerelmes. Nekem a szex és a szerelem teljesen külön dolog, nem kell szerelmesnek lennem ahhoz, hogy élvezzem a szexet, de igazán kötődni pl. csak extrém nehezen tudok és nagyon sok idő kell hozzá. Szexre bármikor találnék jelentkezőt, de egy igazán jó párkapcsolathoz egyáltalán nem elég a szerelem, szóval szerintem elég nehéáz olyan partnert találni, akivel minden klappol. Sokat segít, ha az embernek megvan a megfelelő önismerete, anélkül szinte esélytelen a tartós boldogság.
2021. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
egy párkapcsolatom volt akkor szerintem az érzésbe jobban szerelmes voltam mint az emberbe. aztán igazán szerelmes lettem valakibe, de vele csak szex volt, kapcsolat nem
2021. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

4-5 nőbe voltam szerelmes, de egyikkel sem voltam párkapcsolatban. 3 kapcsolatom volt.


Azok, akikbe szerelmes voltam vagy akik igazán tetszettek, szinte soha nem akartak tőlem semmit.


27/F

2021. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!