Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány emberbe voltál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberbe voltál már szerelmes és hány párkapcsolatod volt(szex nem számít!)?

Figyelt kérdés

Annyira furcsa, mikor itt azt mondják, bárkinek lehetne párja, de ti minden jöttmentre gondoltok ilyenkor, aki azt mondja, hogy "oké járjunk"?


Vagy olyanba, akit vonzónak látsz kívül belül és együtt akarsz vele lenni komoly kapcsolatban? Mert ilyen szerintem 10.000ből egy van.


Én pl lefeküdtem 11 emberrel, jártam 5 emberrel, és egyszer voltam csak szerelmes 29 évesen. A többiekkel pár hónap(vagy hét) alatt szakítottam, mert nem alakult ki semmi, a szerelem meg két évig tartott, amikor ejtettek, mert nem működött a kapcsolat, hiába volt szerelem(teljesen megértem).


Amikor azt mondjátok, hogy könnyű párt találnia a nőknek(vagy férfiaknak), és ti is erre vágytok, akkor csak ilyen "holnaptól járjunk" szövegre gondoltok? Vagy ha nem, mire?



2021. ápr. 21. 11:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, pont miattad tettem fel a kérdést. Szóval szerinted teljesen rendben van olyannal huzamosabb ideig járni, aki iránt nem érzel szerelmet, csak mert épp ott van.. gondolod másoknak is kell ilyen kapcsolat?
2021. ápr. 21. 13:16
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a válaszoló vagyok akinek ezt írtad, de Mindenki saját maga tudja és dönti el milyen kapcsolatra van szüksége.

Én is voltam szerelmes, volt szerelemből kapcsolatom.

De én is voltam együtt úgy valakivel hogy nem volt benne érzelem.

Jól elvoltunk együtt és ennyi.

Mint egy szex kapcsolat csak mégis együtt voltunk.

Van akinél időközben mégis alakul érzelem. Nálam pl nem. De ez is jó volt

2021. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Leszámítva egy gimis plátói rajongást, kettőbe voltam/vagyok szerelmes és csak velük feküdtem le, miután már nagyjából ismertem őket. Az egyik 20 évig tartott, a másik most jár 1-nél. Megtalálni végülis könnyű volt őket, mert ők találtak meg engem, rajtuk kívül nem nyitottam sosem más felé.
2021. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkor velem lehet gond, hogy nem kell úgy kapcsolat, hogy tudom, nem lesz szerelem.
2021. ápr. 21. 13:26
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Vannak embereknek, akiknek ez nem okoz gondot, valakinek meg nem megy érzelmek nélkül. Nekem pl nem menne, huzamosabb ideig biztos nem. Ha maximum néhány hónapon belül nem szeretem meg, nem húzom az idejét, illetve én is kényelmetlenül érzem magam ilyenkor. Eddig 1x jártam így.

Na meg ugye van az a véglet, aki kapcsolatfüggő, és egyik kapcsiból ugrál a másikba, amint jönnek a problémák. Mivel nincsenek benne valós érzelmek, simán továbbáll, simán készen áll belemenni egy újba. Nem vágyik szerelemre feltétlenül, mivel azt sem tudja, milyen érzés szeretetteljes kapcsolatban lenni,így nem hiányolja ezt az érzést. De mégis jó neki, hogy van mellette valaki, akivel "elvan". Ezzel sincs gond, amennyiben a másik is így érez és/vagy nem hulyiti a másikat, tehát az nem reménykedik közös jövőben, stb.

2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
57%

Én párkapcsolatnak számítok minden 6+ hónapig tartó dolgot, és ilyenből volt összesen 3 az életem során. 4x voltam szerelmes, ebből 2 kapcsolaton kívül (tehát vagy nem is jöttünk össze, vagy tiszavirágéletű volt a dolog, hiába az érzelem részemről). Most már "mindegy", már férjnél vagyok, és életemben nem voltam ennyire szerelmes, de anno nekem nem okozott gondot úgy összejönni valakivel, hogy még nem érzem azt a lángoló nagy rajongást.


Ugyanakkor az, hogy nem feltétele a szerelem a kapcsolatnak (nekem), az nem feltétlenül jelenti, hogy nem is vonzódok a másikhoz, nem érzem jól magam a társaságában, nem kedvelem, mint embert. Csak az a plusz nem alakult ki, amitől rajonganék érte. Férjhez így nem mentem volna, de addig, amíg nem is terveztem komolyan, nem a kapcsolatosdi volt a prioritás, addig teljesen megfelelt egy ilyen "laza" érzelmű kapcsolat is.

2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

11. Kb 15-22 éves korom között hittem az igaz szerelemben és ekkoriban nem is volt párom, de még csak nem is szexeltem. 7 évig nem sikerült egyetlen lányt sem találnom, aki viszonzottan szeretett volna. Nem a külsőm miatt, ha mutatnék képet magamról, akkor meglepődnél, mert ha az utcán látnál vagy újonnan megismernél ez alapján nem mondanád meg ezt rólam.


Régebben akkor nagyon érzelmes voltam, tele reményekkel, ábrándokkal, azóta pedig elég cinikus lettem a szerelmet tekintve, mert sosem volt egyetlen pozitív tapasztalatom sem. Egyetlen sem. Ha még mindig a kölcsönös viszonzott szerelmet várnám, akkor 27 évesen azt tudnám mondani, hogy még nem volt senkim. Így viszont, hogy belementem olyan kapcsolatokba, ahol nem szerettem a másikat, legalább annak egy részét megkaptam, amit egy kapcsolattól meg lehet kapni. Ha úgy nézzük, hogy semmi vagy legalább valami, akkor legalább valamit kaptam. Hidd el én is legszívesebben szerelmi kapcsolatokban lettem volna, de amikor már meguntam egyedül lenni és a sok év sikertelenség után reménytelennek láttam a helyzetet, hogy viszonzottan szeressük egymást egy lánnyal, akkor inkább kompromisszumokat kezdtem kötni.

2021. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

15 emberrel feküdtem le, de kapcsolatig 4-el jutottam el. (sok olyan eset volt, hogy vagy én vagy a másik fél kibekkelt a kezdődő kapcsolatból, így szexnél tovább nem jutott).


Szerelmes 4-5 emberbe biztos voltam az életem során eddig, de nem mindegyikkel lett kapcsolatom. Volt olyan kapcsolat is, ahol jésőbb rájöttem, hogy max fellángolás volt, de hamar elaludt és emiatt nem nevezném szerelemnek.


32N

2021. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

3 emberbe voltam szerelmes (egybe jelenleg is) és 2 kapcsolatom volt. A második még jelenleg is tart, de nem azonos azzal a személlyel,akibe jelenleg szerelmes vagyok. Ellenben voltam szerelmes a mostani páromba is,csak kiábrándultam belőle (ő soha nem volt belém szerelmes, csak fellángolást érzett kétszer).


22/L

2021. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, 2 emberbe voltam szerelmes (bár az egyik inkább erős szeretet volt). Egyszer se voltam kapcsolatban, mert nem viszonozták, szerelem/szeretet nélkül pedig nem jönnék össze senkivel. 2 emberrel feküdtem le, ebből az egyikbe szerelmes voltam, a másik pedig pont azért jöhetett szóba, mert rájöttem, hogy tök értelmetlen arra várogatni, hogy majd szerelmes leszek valakibe, és az PONT össze is akar velem jönni. 🤷‍♀️
2021. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!