Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzet, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm ( 16/L ) Holnap este szeretne elmenni két barátnőjével ,az egyik az volt oszt.társam 19 éves a másik a b.nőm osztálytársa 16 és kis ugri bugri pasizós mindenbe beleviszlek lány, meg velem ( 18/F) szeretne menni!

Mivel egy olyan helyről lenne szó ahol korábban késelések verekedés mentős akciók voltak (többnyire romák miatt) ezért az istenért nem tudom a barátnőmet lebeszélni róla hogy ne menjünk discoba!Már mondtam neki hogy máshová elmegyünk ha tehetjük de ő annyira bele van zsongva hogy azért is megy ebbe a dizsibe ami itt van a közelben.

Na most mondta hogy ha nem szeretnék ne menjek ő is tud magára vigyázni stb, de én annyira féltek hogy baja esik,hogy inkább elmegyek vele ha tetszik ha nem csak tudjam hogy nincs baja! Apám szerint hagyam és ne menjek így tegyem próbára hogy szeret-e . Viszont én ezt nem tudnám megtenni mert annyira szeretjük egymást hogy ha valami oknál fogva emiatt az incidens miatt elhagyna beleőrülnék..(tudom hülyén hangzik de így van). Nagyon szeretjük egymást és már volt hogy egyedül ment a barátnőivel erre arra (nem discoba ) hanem pizzázni városban éjjel koncertre stb. és sosem volt baj, de ettől most féltem nagyon!A keresztannya férje vitte el egyszer és azóta nem tudom leimádni róla. (helyes írásra ne figyeljetek,kicsit fáradt vagyok :D )

Most mit tudnék tenni?

Segítséget köszönöm!


2010. aug. 19. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó dolog h félted, és meg akarod védeni,de kicsit túldramatizálod a helyzetet. Nekem is mentek fiúk nélkül aktuális bnőim, de nem volt gond.

Én attól féltem h beiszik és akkor hülyeséget csinál, józanul bnőivel, tudnak egymásra vigyázni.

2010. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy volt késelés, verekedés, menjetek el. Nehogy azt hidd, hogy máshol nincs, manapság már mindenhol félni kell... Esetleg ha megláttok egy nagyobb roma tömeget, vagy bajos srácokat, menjetek arrébb, kerüljétek, lehet, hogy a barátnődnek is elmegy a kedve a helytől.

Nyugi, nem lesz semmi baj, de legyél résen. ;-)


Egyébként díjazom, hogy ennyire szereted és félted a barátnődet! :-)


20/L

2010. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
istenem, most lelket öntöttél belém, hogy vannak még ilyen férfiak, akik vigyáznak a barátnőjükre. Te egy nagyon rendes srác vagy. Nincs egy ikertestvéred? Egyébként szerintem menj el vele, jobb, ha ott vagy, mert a barátnőd elég felelőtlennek tűnik, és próbáld meg bizonygatni neki, ott helyben, hogy mennyire szar hely, máskor meg próbáld meg máshová vinni, mondván, hogy te megtetted azt, hogy elmentél vele, most már rajta a sor. Nincs jobb ötletem.
2010. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Érdi vagy? Club spaten? :D
2010. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

elsőnek! : igen ez a baj ha ott vagyok nem iszik de ha nem vagyok ott akkor mi lesz ,ráveszik hogy igyon...így sem bírja az italt !

Persze hogy tudnak egymásra vigyázni nem is ezzel van itt a probléma :) csak tudod hogy megy fiúk erősebbek.

harmadik válaszolónak: Nincs sajnos ikertestvérem :)

csak testvérem :)


Tudjátok én is voltam discoba ott talán 4xer de akkor is hamar meguntam, tudom barátnővel más lesz :)

Viszont hogyan legyen az ember résen ,ha már táncolás közben is belebökik a narkót vagy a kést...

Nem vagyok az a nagyon bulizós,jobb szeretek otthoni bulikba menni ha van meg a barátnőmmel elmászkálni ,fagyi,pizza,étterem stb, így kettesben mert a nyáron szinte alíg voltunk valamicskét ketten , most is lekísértem a buszra pont ketten voltunk beszélgettünk stb ,elment a busz hazaértem rá 10 percre jön az sms ,hogy rég voltunk ketten és ez nagyon jó volt hogy beszélgettünk. (na ez már csak rizsa ) :D

2010. aug. 19. 21:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ,nem érdi vagyok!
2010. aug. 19. 21:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Balatoni :)
2010. aug. 19. 21:57
 8/8 anonim válasza:
Drog miatt ne parázz nem valószinű hoy csak ugy megbökik, arra meg figyeljen hogy mit iszik, nehogy belekeverjenek egy kis Ginát. És ha nem érdi vagy akkor ne parázz, Club Spartánál nincs rosszabb.
2010. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!