Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is, "ez a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is, "ez a helyzet jaj de nehéz"?

Figyelt kérdés

Délután kettőt üt az óra. Tenyerem izzad, lábam jár. Bóbiskolva merengek a monitoron és szürcsölöm a kávémat, azzal a jóízű mákos bejglivel amit nagymamám hozott tegnapelőtt. Nemsoká találkozok a barátnőmmel. Egy szál alsógatyában ülvén,kétesen morfondíroztam azon a tényen, hogy előbb vagy utóbb el kell kezdenem készülődni. Bóbiskolva kinyitom az ajtót, majd a fürdőszobába fáradok.

Lassú csapó mozdulatokkal permetezem az arcomra a vizet, miközben egy csattanás szerű halk nesz üti meg a fülemet. Kinézvén láttam hogy a szomszéd fekete macskája a lépcsőház ajtajában lefetyeli a neki kihelyezett tejet. Lassan csúsztatom le a kezem a lépcsőház ajtaján és folytatom elfoglaltságaimat.Majd a hajamat rendbe tettem, apukám német bőr övével igazítottam egyenesbe a nadrágom, és indulásra késznek éreztem magam. De előtte még ittam 1 pohár Natur Aqua ársvány vizet,és ahogy a selymes kortyok lassan csúsztak le torkomon,a szél a hajamba túrt. Huzat van. bekattintottam a konyha ablak zárját és elindultam. Az összes lány engem nézett, mindegyiknek tetszettem, tépték egymást értem. Mit lehet ez ellen tenni? Nem szeretem ha tépik egymást értem a lányok, mert mindegyiknek raj és szép vagyok.


2010. nov. 27. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
aztaqqqqqqqqqqqqqqqqqqva látom ráérsz!!! no comment
2010. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Sajnos ez ellen sokat nem tehetsz csak légy önmagad,sajnos én is így vagyok pedig lánylétemre nem szeretek kihívóan öltözködni és magamra felhívni a figyelmet.Szerintem ne dobd magad,és ne légy eltelve magadtól mert ezt lehet látni és ez is egy kezdeményezés a lányok szemében.
2010. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Te ne csajozz, inkább írj egy novellás kötetet. Az a neked való.
2010. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
te BÁNAT!!!!szerintem meg inkább a hajukat tépik mikor meglátnak,de nem azért mert annyira hűű de nagy raj vagy ahogy leírtad!!!!inkább számolgasd meg a bubikat az 1pohár natur aQua ásványvizedbe!!:)utána oszd meg velünk légyszíves mire jutottál,előre is köszi!!:D:D
2010. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
:DDD
2010. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora sz.r ,te olyan szavakat használsz aminek semmi köze nincs a szöveg kontextushoz:))) Raj =cigány
2010. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Azért kedves előttem író, mert hülye vagy és nem vágod benne a poént. Ez egy dalszövegből van. :D

Amúgy tényleg nehéz ez a helyzet, de én is megtanultam vele élni. Neked is menni fog. De remélem nem ott laksz ahol én, mert a környéken én vagyok a gigolo.

2010. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
13:34 egyszer nagy poén,milyen dalszövegből van?
2010. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A macskáknak nem szabad adni tehéntejet.
2010. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
viccet félretéve, én lány vagyok, de ugyanebben a cipőben járok, és én mondom neketek a világ legnehezebb dolga visszautasítani minden fiút, amikor látod rajta, hogy kezét, lábát töri érted.... de te nem akarsz vele járni..
2010. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!