Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kap értesítést az üzenetemről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kap értesítést az üzenetemről?

Figyelt kérdés
messengeren írtam egy lánynak, nem ismerjük egymást de van egy közös ismerősünk és nem vagyunk ismerősök facebookon. látja ha írtam neki, vagy az engedély kérésekbe kerül ahol nem kap értesítést róla?
2021. febr. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejelölted és nem jelölt vissza, akkor nem kap.

Egyébként az engedelykeresekrol jön értesítés. Ami a kéretlen tartalmak köze kerül, arról nem.

2021. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és honnan tudhatom hogy hova került az én üzenetem
2021. febr. 20. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagytok ismerősök ilyenkor ugye az engedélykérésekbe kerül a levél, amiről kap értesítést.
2021. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Engedelykeresekbe megy. Nekem

Pl arrol nem jön ertesites

2021. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem jön értesítés az engedélykérésekről. Ha bejelölöd és visszajelöl, akkor kap értesítést az üzenetről.
2021. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!