Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak egy "sajnálom"-ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak egy "sajnálom"-ot ért az egész?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem itt egy lánnyal, akivel egy idő után átmentünk fb-ra. Jól elbeszélgettünk, egyszer kértem tőle, hogy beszélgessünk kamerán (láttam, hogy amikor fenn van, mindig világít neki a kis ikon), de hárított, hogy majd lehet róla szó, és amikor pedzettem a találkozás lehetőségét, nem reagált. Utána is még sokat írt, majd hirtelen kevesebbet és ritkábban. Tisztázni akartam vele a helyzetet, erre közölte, hogy alakulóban van egy kapcsolata, de barátok lehetünk. Mondtam, hogy én ebből nem kérek, és őszintén leírtam, hogy rosszul esett, hogy esélyem sem volt önmagam megmutatására, hogy a bókjaimat elfogadta, de sosem vágta a szemembe az esélytelenségemet, hogy amikor megkérdeztem, mikor van a szülinapja, nem árulta el (csak a hónapot, mintha valami borzasztó nagy titkot kérdeztem volna), és hogy ugyan mindig világít neki a kamera, de amikor én kértem, hogy így beszéljünk, akkor hárított. Annyi volt a válasza, hogy ő nem szeret kamerázni (naná, nyilván azért világít neki folyton a kis ikon), és hogy sajnálja, hogy így érzek. Tudom, hogy észre kellett volna vennem a jeleket, csak próbáltam türelmes lenni, és naiv voltam, mert reménykedtem, hogy hátha vele összejön valami. Ami leginkább bánt, az az, hogy egy "sajnálom"-mal elintézte a dolgot, nem is tudom, hogy mire gondolt, hogy ezek után ugyan mit kellene éreznem. Tudom, hogy én is hibáztam, de tényleg ilyen nehéz egy őszinte, tisztességes nőt találni? Nem tinik vagyunk már, meg is írtam neki, hogy nem szeretek felesleges tiszteletköröket lefutni, és nem szeretem a játszmázásokat. De ez végképp kiakasztott, hogy csak annyit kaptam, hogy "sajnálom, ha ezt érezted". Sosem volt szerencsém a nőkkel, ő legalább normálisnak tűnt elsőre, de megint csak megszívtam.
2021. febr. 7. 20:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%

Üdv a valóságban. Nagyon nagyon sok ilyennel fogsz találkozni még.

A lànyok nagyrésze ilyen, vagy még ilyenebb.

2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Noren1989 ***** válasza:
36%
Tudod, h mi vagy te? Polírozó szakmunkàs.
2021. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad mi mindent vártál, beletettél stb. A kereskedőknek van erre az a mondása, hogy "a piacot nem érdekli", ami kb ennek az analógiája. Lelketlennek hangzik, meg lehet rajta sértődni vagy lehet vele számolni.
2021. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
#1: Tudom, csak reménykedtem, hogy ő 30 fölött már egy kicsit érettebb lesz. Igyekeztem elfogadni őt, még úgy is, hogy fogalma sem volt, merrefelé tart az élete, hogy a diploma összehozásával is küszködik, és ezt most nem azért írom, hogy mekkora nagy hős vagyok, vagy hogy ezt meg kellett volna hálálnia, egyszerűen próbáltam nyitott és toleráns lenni. Csak rosszul esik, hogy ennyit értem neki, hogy mellébeszélt, és egy "sajnálom"-mal elintézett mindent.
2021. febr. 7. 20:54
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hogy kamu volt a profilja és valójában férfi volt a profil mögött. Így megmagyarázható hogy miért nem akart kamerázni és személyes találkozózni.
2021. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
48%

1es vagyok.


Én is jártam már ugyanígy, és már nem is érdekel az sem, hogy mik az új lehetőségek, ha látok egy lehetséges csajt. Hülyítsen mást, úgy is az a cél.

2021. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
#5: Nem hinném, vannak az idővonalán dolgok, kommentáltak is neki ezt-azt az ismerősök. Igazából rosszul esik, hogy esélyt sem kaptam, pedig normális és türelmes voltam, és nem értem, miért viselkedett velem úgy, mint egy óvodás.
2021. febr. 7. 21:09
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
milyen kamera ikon világít? vagy te honnan látod, hogy másokkal beszélget videohivásban?
2021. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

“Annyi volt a válasza, hogy ő nem szeret kamerázni (naná, nyilván azért világít neki folyton a kis ikon)..”


Tehát szerinted, akit elérhetőnek mutat a face/messenger az biztos szeret kamerázni?!

2021. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
A kis zöld pöttyre gondolsz, vagy mire?
2021. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!