Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normalis a koromhoz kepest?

Figyelt kérdés
Szoval 18 eves vagyok 196 cm 82 kg es azt szeretnem kerdezni a testemhez kepest egy 18 cm hosszu es 14 cm atmeroju penisz kicsinek latszik?
2010. aug. 16. 09:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket hogyan találjátok ki.


Én inkább azt kérdezném

Az normális, hogy 34 évesen fogalmam sincs hány centis a farkam, az átmérőjét pedig még megbecsülni sem tudnám?

Pedig nem túl nagy, de úgy oldom meg, hogy ha egy lány mérőszalaggal közeledne felém, akkor elmenekülnék.

De eddig még egyszer sem láttam ilyen lányt.

2010. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

hat egy ruha szallag vagy minek nevezik vagy azzal a vastagsagot kell vagy tudja a tokom:))

hat ha vonalzoval merem a szelesseget akkor 6.5cm de mar 1x mondtam:S

2010. aug. 16. 10:11
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha szalaggal körbe tekered az a kerület. aAz már inkább hihető 14 cm.

Átmérőnek 14-el olyan lenne, mint egy konzervdoboz :)

2010. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
lol konzervdoboz:D
2010. aug. 16. 10:16
 15/18 anonim ***** válasza:
Először is, te a kerületét mérted. Másodszor meg, ha 6,5 centi a szélessége vonalzóval, akkor nem 14 a kerülete, hanem 20,41, ami megint csak k.rva érdekes lenne. Mi van sokat lógtál matek órákról ? :D
2010. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hat mar en se tudom h van ez az egesz xD hat nkm nincs matek ora mert en zene szakon vagyok es az en sulimban nincs matek se fizika se kemia se biologia 10ik osztaly utan
2010. aug. 16. 10:20
 17/18 anonim válasza:
látszik... -.-"
2010. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó, de ez azért nem középsulis tananyag, na de mindegy. Ja és csak optikailag tűnik kicsinek, ami nem olyan gáz, mintha tényleg az lenne. :)
2010. aug. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!