Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normalis a koromhoz kepest?

Figyelt kérdés
Szoval 18 eves vagyok 196 cm 82 kg es azt szeretnem kerdezni a testemhez kepest egy 18 cm hosszu es 14 cm atmeroju penisz kicsinek latszik?
2010. aug. 16. 09:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
elnezest az ekezetek miatt de angol billentyuzetem van:)
2010. aug. 16. 09:55
 2/18 A kérdező kommentje:
es fog meg noni? (mert jo volna)
2010. aug. 16. 09:56
 3/18 anonim ***** válasza:

nem, nem számít normálisnak... mert így kockapötsöd lenne. a mérőnek a másik oldalán van amivel az átmérőt kell mérni... a 14 cm nálad az nálunk olyan 5 és fél körül van. -.-"

amúgymeg a lábmérettől is függ.

a lábméret gyökét el kell osztani a súlyoddal, ahhoz hozzásani a magasságod, megszorozni a fejed kerületével és kész is a megfelelő péniszméret.

2010. aug. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
tudom h ez jo meret nem azert csak mikor tukorbe nezek olyan kicsinek tunik a testemhez kepest:S
2010. aug. 16. 10:01
 5/18 A kérdező kommentje:
de legyszi normalis valaszokat nincs kedvem a hulyesegekhez:)
2010. aug. 16. 10:02
 6/18 A kérdező kommentje:
14 cm atmeroju en azt egy olyan szallagal mertem le :D szoval ha ugy vonalzoval merem le akkor csak 6.5 cm :)
2010. aug. 16. 10:03
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem abszolút normális:) am meg 18 centi hosszú...mit akarsz?:D én nem tudom pontosan mennyi az átlag de mintha 13-16 centi rémlene. szal még átlagon felüli is:) az meg h ilyen jó magas vagy az külön pozitívum! főleg egy magas lánynak, mint én:) megnyugodhatsz abszolút. am meg lassan telejsen felnőtté válsz...oylan látványos növekedésre már ne nagoyn számíts szerintem.

17/L:)

2010. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz 30 cm lenne az ideális kinézetre. Csak éppen nem a kinézet a lényeg. 18 cm már nagyobb mint az átlag. Ne aggódj, jó. Sok nőnek már túl nagy is.
2010. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hat azert jo volna nem tudom nekem igyis kicsinek tunik hiaba az atlagnal nagyobb. Igaz a baratnom azt mondta h neki nagy :S
2010. aug. 16. 10:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod mit jelent az átmérő. Ha az 14 centi akkor nehezen fogsz jókat dugni:D
2010. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!