Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hassak a barátnőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hassak a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Úgy ismertem meg a barátnőmet, hogy volt frufruja. Elkezdte lenöveszteni, már totál lenőtt neki. És így nagyon más az arca. Magas a homloka. Így egyszerűen nem jön be, UFO feje van. Már céloztam, kértem, legyen frufrus újra. De "ki akarja próbálni" anélkül. Mondtam ennyi próba nem volt elég? Olyan szép volt, olyan bájos. Sokaknak nem áll jól a frufru, neki azonban rohadtul jól áll. Minek növeszti le? Miért jó az UFO fej? Mindenki dícsérte, amikor frufrus volt, hogy milyen szép lány, milyen szép az arca. Most senki se dícséri, ott villog az UFO homlok. Arra is gondoltam, bejelentem fodrászhoz, elviszem és kifizetem. De amúgy magának vágta, mikor frufrus volt.
2021. jan. 15. 00:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 növessz akkor bolyhos Onedin-kapitányos pajeszt (vagy bármi más arcszőrzetet, ami senkinek sem áll jól és rég kiment a divatból), és legközelebb ő fog kérdést kiírni.
2021. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem amúgy fordítva van, egészen elnagyolt brutál méretű az állam, ám rengeteget kicsinyít a látványán, hogy a nagy részét szakáll fedi.
2021. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Annyit változunk a másik mellett, külsőre is, pláne egy hosszabb kapcsolatban. A vállig érő hajam is megnőtt a fenekemig, a frufrum is lenövesztettem. A megismerkedésünkkor pont 2 hónapig rézvörös volt a hajam, előtte és utána középvörös. Egy ideig mondta a párom, hogy tetszett neki a rézvörös, meg a rövid haj jobb lenne, mert amúgy is ráfekszik meg hosszú, de ma már azt mondja, hogy le ne vágassam. Amiatt is szólt, ha túl erős színűre festettem a hajam, de én úgy érzem meg kellett élnem ezeket az időszakokat.

Azt a tanulságot akartam levonni, hogy nekem is elmondta a párom, hogy mi hogy tetszene neki jobban. És nyilván szeretnék neki tetszeni, de például a hajam hossza az nem vita tárgya. Megbántam, mikor anno rövidre vágattam a hajam, évekig tartott, mire megnőtt. A frufrum is pár éve lenövesztettem, mert én is megkaptam, hogy nagy a homlokom és emiatt KELL, de macerás volt és ÉN nem is szerettem. Így tetszem magamnak frufru nélkül, hosszú hajjal. Így tudok önbizalmat sugározni és ettől leszek vonzó, nem a hosszú, vagy épp vállig érő hajamtól.

2021. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!