Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy leszbi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy leszbi nő nyomul a barátnőmre?

Figyelt kérdés
A leszbikus nő tudja hogy az én barátnőm, látásból ismer engem. Állandán rajta lóg, kávézgatni hívja, nyomja neki a süket dumát. Hiába utasítja el folyamatosan a barátnőm.

2020. szept. 7. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Hívd fel és mond meg neki, hogy azonnal álljon le; kapcsolatban lévő nőnek ne udvaroljon!

A barátnőd meg tiltsa le.

2020. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindennapi probléma :D
2020. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Jobban aggódnék mint egy pasi miatt.
2020. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már egyszer megmondta neki a barátnőm hogy nem megy vele sehová mert párja van. Erre a leszbi nő: Ennyire terrorba tart téged a pasid hogy egy egyszerű kávére nem jöhetsz el? Még egy nővel se? Értitek, határozottan nyomul, de hagy magának menekülési útvonalat. Ha pedig én szólnék neki, akkor gondolom mennyire nőverő, pszichopata állat lennék, aki ok nélkül fenyítette be őt.
2020. szept. 7. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
ha ennyire impotens vagy miközben egy harmadik fél behálózza a párodat, meg is érdemled...
2020. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha a barátnőd heteró, akkor nincs miért aggódnod. Ha biszexuális, akkor meg mond meg neki, hogy állítsa le a nőt, mert ez neked nem fér bele a kapcsolatba.
2020. szept. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
De amúgy miből is látszik hogy nyomul? Mert eddig csak azt mondtad hogy elhívta kávézni. Ha amúgy jóban vannak, miért ne mehetnének kávézni? Én is szoktam a barátaimmal kávézni.
2020. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Egy hármas még lehet belőle.
2020. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utáljuk a leszbiket de ne zavarjon.
2020. szept. 7. 19:53
 10/14 anonim ***** válasza:

A hetes kérdésére a válasz engem is érdekelne.


Amúgy a barátnőd mondja azt, hogy neki nincs kedve most kávézni menni, vagy nem ér rá, ne mögéd bújjon el, hanem vállalja fel, hogy neki kellemetlen.


A harmadik pedig, hogy a barátnőd is utálja a leszbikusokat? Mert akkor miért barátkozik leszbikus csajjal?

2020. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!