Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hassak a barátnőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hassak a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Úgy ismertem meg a barátnőmet, hogy volt frufruja. Elkezdte lenöveszteni, már totál lenőtt neki. És így nagyon más az arca. Magas a homloka. Így egyszerűen nem jön be, UFO feje van. Már céloztam, kértem, legyen frufrus újra. De "ki akarja próbálni" anélkül. Mondtam ennyi próba nem volt elég? Olyan szép volt, olyan bájos. Sokaknak nem áll jól a frufru, neki azonban rohadtul jól áll. Minek növeszti le? Miért jó az UFO fej? Mindenki dícsérte, amikor frufrus volt, hogy milyen szép lány, milyen szép az arca. Most senki se dícséri, ott villog az UFO homlok. Arra is gondoltam, bejelentem fodrászhoz, elviszem és kifizetem. De amúgy magának vágta, mikor frufrus volt.
2021. jan. 15. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Hadd próbálja ki, hiszen az ő haja, a döntés az övé. Egy ilyen fodrászos dologgal pedig nem próbálkoznék, mert egy értelmes lány azonnal dobna egy ilyen után.


Ez se lehet mély kapcsolat, ha ennyiben van a vonzalmad...

2021. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem a tini, vagy már inkább az ovis párkapcsolati kategóriát keresed?
2021. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
hát szerintem meg felnőttet is nagyon tud zavarni, ha nagyon előnytelen változást eszközöl a párja. nyugodtan mondd neki, hogy neked így nagyon nem tetszik. oké, hogy általában fontos az emberek az is, hogy jól érezzék saját magukat, de az is fontos szokott lenni, hogy vonzóak legyenek a párjuk számára.
2021. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
ja és kérdező, a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriában nagyon sok az olyan ember, akik bármilyen, külsővel kapcsolatos témára rendkívül érzékenyen reagálnak (kb. leharapják a fejed, ha egy párkapcsolatban nem minden mindegy a számodra). ennek fényében értékeld a válaszokat.
2021. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Stark2000 ***** válasza:
73%
Szerintem túldramatizálod. ._.
2021. jan. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Akit a haj megváltoztat, az nem szép. Annak az arca csúnya. Ha takarni kell az arca egy részét, hogy szép legyen, akkor szép?
2021. jan. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

"Akit a haj megváltoztat, az nem szép."

toljátok le akkor nullás géppel. tükörbe sem fogtok tudni nézni.

a haj nagyon meghatározó az arc összhatása szempontjából

2021. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Kulturált hangnemben ha megmondod, hogy frufruval jobban tetszett, akkor kap is visszajelzést a részedről, de nem bántod meg. És a fontos, hogy ő hozza meg a végső döntést. Ja, és ne b*szt*sd miatta, mert azzal tönkrevághatod a kapcsolatodat.
2021. jan. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

7-es, nekem volt pár centis pixim, és mindenki dicsért. A kopaszság meg senkinek nem áll jól, mert nincs kontúrja az arcodnak.


De ha a homlokodba kell húzni a hajad, mert különben ufo vagy, akkor ufo vagy.

2021. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Barátnőm meglátta és elolvasta ezt a kérdést. Megbántódott. Le fogja vágatni a frufruját megint, de megsértődött.
2021. jan. 15. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!