Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezitek, hogy a maszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból vagy idegesít, hogy maszkban kevesebb kevesebb férfi bámul meg az utcán?

Figyelt kérdés

Engem idegesít, hogy nem kapok annyi figyelmet. Nagyon hiú vagyok, de változtatni akarok ezen a jellemhibámon. Hozzá vagyok szokva, hogy tetszem a férfiaknak. Ha egy férfival beszélgetek, mindig fel akarom kelteni az érdeklődését irántam. Fogalmam sincs, mi lesz velem, ha egyszer megöregszem...

Nagyjából sejtem, honnan fakad ez, de nem akarok a családi hátteremmel takarózni még ennyi idősen is.

Más is érez vagy érzett ilyet? Ti tudtatok ezen változtatni?

Ti élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból, vagy idegesít, hogy nem látszik az arcotok?


24/N


2020. dec. 7. 22:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
33%
Ez a kis parazita élősködik a férfiak figyelmén. Lesz majd vonyítás amikor korán és hirtelen aszott vénlánnyá válik.
2020. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Engem ugyanannyi ember bámul meg. 0.


Idővel meg fogod szokni. A jó külső csodás adomány, de nem lehet egy teljes önértékelést és boldogságot rá építeni.

2020. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
68%
28 ez vicces, mert én is mindig kirúzsozom a szám a maszk alatt :)) Folt meg talán azért nincs, mert a rúzs matt, meg a maszk tök fekete.
2020. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%
#34: megcsókolnám magát.
2020. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
18%

Hát nem tudom, engem megnéznek maszkban is. Sőt már 2 pasi is megszólított így.

Ezek szerint nem is vagy annyira szép, csak te gondolod ezt magadról, már bocs.

2020. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Nem kell bocsanatot kerned, nem esik rosszul, h azt mondod, h nem vagyok annyira szep, ugyanis nem lattal soha. Megelegszem azzal, h eloben gyakran kapok visszajelzest arrol, h szep vagyok. Bar nem gondolom magamat onbizalomhianyosnak, nem mindig latom magamat annyira szepnek, mint szeretnem, eppen ezert vagyok rafuggve a kulso megerositesre.


Elszomorit, amikor nok (nyilvanvalo rosszindulatbol) igy probaljak letorni egymas onbizalmat. Tanacsot kertem, hhogyan gyozhetnem le a hiusagomat, nem azt, h iteletet mondj a kulsomrol.


De h megvedjem magamat, a pasik megbamulnak igy is, csak kevesbe, mint maszk nelkul, sot engem is szolitottak le maszkban is. Ez amugy attol is fugg, h hol laksz, eppen van-e fules a fuledben, megkozelithetonek tunsz-e stb., ugyh ez nem realis fokmeroje a szepsegnek. Mint ahogy azt is felesleges szamszerusiteni, h hanyan bamulnak meg. Sot egyaltalan nem kellene ezzel foglalkozni, de nehezemre esik ezt elengedni.


Az emberek arcanak kb. ketharmadat eltakarja a maszk, ami eleg sok. Nehany ember full mashogy nez ki maszkban, mint maszk nelkul, mert a kepzeleted maskepp egesziti ki a hianyzo reszt. Nekem nincs feltuno, vilagito kek szemem, az en arcomon a szam, az orrom, a jaromcsontom stb. a legelonyosebb, amit eltakar a maszk. De nyilvan mindenkinek mas elonyos az arcan, ahogy tobben is irtak elottem. :)

2020. dec. 8. 22:44
 37/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem is látott, de már irigykedik :))...
2020. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek nem csak azokkal kedvesek, akik szépek. Engem kb minden boltban, kisebb étteremben megjegyeznek, kedvezményeket adnak, pedig nem vagyok egy természetadta szépség. Ronda sem vagyok, sok odafigyeléssel, meg tudatossággal bizonyos rétegnek kifejezetten vonzónak számítok. De hidd el, nem emiatt kedvesek velem a kedvenc éttermemben, hanem mert mindig mosolyogva köszöntem (jó, ez most nyilván nem látszana), illetve nyitott voltam, érdeklődtem a személy felől, ha adott rá bármi indokot (fáradt volt, vagy épp vidám, bármi, amit észrevettem rajta). De egy zsúfolt ételáruházban is így barátkoztam össze pár kasszással. Semmi szándékosság nem volt benne, csupán embernek kezelek másokat, ami számomra alap. Meg mesélhetnék még ilyen sztorikat. Vőlegényem sem azért van velem, mert nincs nálam szebb nő a világon, hanem mert egy végtelenül pozitív, jó indulatú, humoros, impulzív nő vagyok, akinek jó a közelében lenni. Még úgy is, hogy közel nem vagyok hibátlan se kívül, se belül. És ezekre is utaltam a 18-as válaszomban. Egy karizmatikus, pozitív személy sokkal magabiztosabb, és stabilabb, mint aki "csak" szép. Nem kizárt, hogy azért is keresed ennyire a külső visszajelzést arra, hogy szép vagy, mert nincs erősen kiforrt pozitív tulajdonságod, aminek tudatában lennél. Én ezekre feküdnék rá a helyedben, ha túl akarsz lendülni ezen. Biztos van egy csomó pozitív belső tulajdonságod, amit kibontakoztathatsz, csak most nincs előtérben a hiúságod miatt.
2020. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!