Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezitek, hogy a maszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból vagy idegesít, hogy maszkban kevesebb kevesebb férfi bámul meg az utcán?

Figyelt kérdés

Engem idegesít, hogy nem kapok annyi figyelmet. Nagyon hiú vagyok, de változtatni akarok ezen a jellemhibámon. Hozzá vagyok szokva, hogy tetszem a férfiaknak. Ha egy férfival beszélgetek, mindig fel akarom kelteni az érdeklődését irántam. Fogalmam sincs, mi lesz velem, ha egyszer megöregszem...

Nagyjából sejtem, honnan fakad ez, de nem akarok a családi hátteremmel takarózni még ennyi idősen is.

Más is érez vagy érzett ilyet? Ti tudtatok ezen változtatni?

Ti élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból, vagy idegesít, hogy nem látszik az arcotok?


24/N


2020. dec. 7. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Jó érzés a maszk mögé rejtőzni.
Zavar, hogy nem látszik az arcom.
39 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Élvezem, hogy eltakar, de a szemem még jobban kiemeli, és így is megnéznek, és még bókot is kaptam ismeretlentől.
2020. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Engem megnéznek maszkban is, pedig nem is szeretem a feltűnősködést, te viszont nagyon éretlen és ostoba vagy. Minddn férfinak, akivel beszélsz, fel akarod kelteni az érdeklődését irántad? Aztán viszonzod is, vagy csak egotuning? Ostoba.
2020. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Akkor biztos szép, különleges szemed van.

Én azt érzem, h mindenki rohan, be van gubózva, és nem azzal foglalkozik, h másokat nézegessen, mások a prioritások most az életben. Remélem, ez rám is hatással lesz, és ha levesszük a maszkot végre, nem leszek annyira hiú, mint voltam.

2020. dec. 7. 22:17
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar, hogy nem szeretek borotválkozni és úgy még rosszabb a maszk, hogy van arc szőrzeted.
2020. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Főleg egónövelés miatt, állandóan vágyom a figyelmet és az elismerést. Ezen szeretnék változtatni, ehhez kértem tanácsot. Nem ostoba vagyok, hanem hiú, mint írtam.
2020. dec. 7. 22:19
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem (csak) az arcot szokták nézni :) Szóval ennyire nem érzem a különbséget. Egyébként nekem ebből a szempontból jól esik a maszk. Kicsit elbújhatok, akkor vágok hülye pofát, amikor akarok, senki nem látja :)
2020. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Én úgy látom jobban meg is bámulnak a hajam meg a szemeim miatt.
2020. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Én pl élvezem, hogy mostanában sétálok sokat és közben a fülem bedugva tanulok svédül, a szavakat meg tudom a maszk alatt ismételni anélkül, hogy hülyének néznének :D
2020. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább kórosan önbizalomhiányos vagy, nem hiú.
2020. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem nagyon izgat. Most, hogy hideg van, jól esik, nyáron zavart munkahelyemen. Meg ma is zavart kivételesen, mert rosszul voltam egész nap, és hányinger kerülgetett. Jól esett volna a hideg levegő.

De az egom szempontjából tök mindegy. Van egy egészséges önbizalmam, ami nem függ attól, hányan bámulnak meg.

2020. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!