Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves férfi komolyan tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves férfi komolyan tudna venni egy 20 éves lányt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, és szerintem én is neki. Nagyon jól megértjük egymást, sokszor hülyéskedünk, de komoly dolgokról is ugyanúgy tudunk beszélni. Csak nem tudom, hogy ő mennyire tudna engem komolyan venni hosszútávon. A bulik már nem vonzanak, ritkán eljárok, de nem ez a hétvégi programom. Dolgozok főállásban, mellette tanulok, hogy tudjak saját vállalkozást indítani, szóval a saját lábamon állok már most. A családalapítást is viszonylag korán szeretném (persze tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű), de 24-25 évesen már babázni szeretnék. :)

Csak amiatt írom le ezeket, hogy nagyjából tudjátok milyen vagyok. Szerintetek működhetne kettőnk között? Félek, hogy a korom miatt nem tudna komolyan venni. Nektek van sikersztoritok ekkora, vagy ennél nagyobb korkülönbséggel?


2020. dec. 7. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 évesen próbáltam 25 évessel ismerkedni. Nekem komolytalan volt ő.


F

2020. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Józsi bácsi vagyok.

64F

140kg

180cm

Komolyan vennélek.

2020. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, hiába írják itt 10en, hogy igen, ha ő nem jelzi, hogy komolyabban is érdekled, akkor ez ennyi marad. Lehet, hogy nem csak emiatt nem, mert haverilag az ember bárkivel jól elhülyül, ahhoz nem kell annyi, mint egy kapcsolathoz. Szóval, tőle kérdezd.

Nekem sok lenne, de ez megint én vagyok.

2020. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
én nem
2020. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg Tőle. Őszintén, egyenesen.
2020. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi 33/F - 17/L-ként kezdtük. 23 éve...
2020. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Én 26 évesen is úgy nézek az ilyen korúakra, mint akiknek még ott a tojáshéj a fenekén. Ezzel pedig nincs is baj szerintem.
2020. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem tartom kizártnak, ha a lány elég érett. A leírásod alapján, hogy tanulsz és dolgozol egyszerre illetve hamarosan babázni szeretnél komolyan vehetőnek tűnsz.

Személyes példákat tudok.

Szüleim mikor összejöttek, anyám 20 volt és ennél is több volt a korkülönbség. Illetve ismerek két párt, akiknél szintén hasonló volt, a nő 20as évei elején, a ffi 30as évei elején v derekán. Mind a két pár már 8-10 éve együtt van, gyerek is van mindkettőnél.

Szóval nem reménytelen, hajrá :)

32/f

2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném.


20 éves, kevés 20 éves tudja, hogy mit is akar még, még sok 30 éves sem, illetve sok 20 éves hiszi, hogy tudja de nem.


Változhat a munkahely, a lakhely, hogy akar e gyereket...sok sok tényező van ami rövid időn belül megváltozhat.

2020. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!