Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezitek, hogy a maszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból vagy idegesít, hogy maszkban kevesebb kevesebb férfi bámul meg az utcán?

Figyelt kérdés

Engem idegesít, hogy nem kapok annyi figyelmet. Nagyon hiú vagyok, de változtatni akarok ezen a jellemhibámon. Hozzá vagyok szokva, hogy tetszem a férfiaknak. Ha egy férfival beszélgetek, mindig fel akarom kelteni az érdeklődését irántam. Fogalmam sincs, mi lesz velem, ha egyszer megöregszem...

Nagyjából sejtem, honnan fakad ez, de nem akarok a családi hátteremmel takarózni még ennyi idősen is.

Más is érez vagy érzett ilyet? Ti tudtatok ezen változtatni?

Ti élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból, vagy idegesít, hogy nem látszik az arcotok?


24/N


2020. dec. 7. 22:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
#20 NightKing te vagy az?
2020. dec. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Nincsenek konkrét sérelmeim szerencsére. Annyi, hogy gyerekkoromban ritkán dicsértek, és akkor sem a külsőmet. Emiatt most az átlagnál jobban vágyom az elismerést. Plusz az anyukám még nálam is hiúbb.


Igyekszem belátni, hogy nem a külső a legfontosabb, de nehéz, amikor annyi mindent megkönnyít, ha az ember szép. A buszvezető, az eladó, a vizsgáztató, az orvos mind kedvesebbek egy vonzó emberrel.


Versengeni, irigykedni nem igazán szoktam. Más szépségétől nem érzem magam csúnyának. Egyszerűen csak igénylem a folyamatos külső megerősítést.

2020. dec. 7. 23:20
 23/38 anonim ***** válasza:

Mindenki kedves veled? Szerencsés vagy. Én amióta az eszemet tudom, rengeteg lány utál, és a gyengébb jellemű férfiak is, akiknél erősebb karakter vagyok, és tudják hogy soha nem lenne esélyük nálam :D

Amúgy nem zavar, s nem is érdekel hányan néznek meg. Nem ettől függ az önbizalmam. Tudom magamról, hogy jól nézek ki, és ha nem kapok annyi figyelmet, azt nem annak tudom be, hogy rosszul nézek ki, simán nem foglalkozok vele. Nem érdekel. Nem azért élek, hogy másnak tetszelegjek

2020. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Rettegnek? Szarok rá.

#13

2020. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
85%
Élvezem, hogy grimaszolhatok anélkül, hogy észrevennék. :D :D
2020. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
35%

Ugyanezt akartam kiirni nagyjabol ugyanezekkel a szavakkal. Kb teljesen korulirtad az egesz jellemem es velemenyem.


Engem is zavar a maszk. Szeretek ruzsozni szeretem a szam. Ha beszelek valakivel mindig megnezik. (Nem toltetett). Mostmeg..alig latni valamit az arcunkbol..


24n

2020. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

#13 azt hiszi o a kandur bandi.. de cuki lehet. Na aludj inkabb :DDD megneznek persze mert colos vagy.. ennyi.


N

2020. dec. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Nem mindenki kedves velem, nyilván vannak irigy nők és frusztrált férfiak, de attól még a szépség rengeteg előnyhöz juttatja a viselőjét az életben. Soha nem értettem, amikor valaki negatív tulajdonságként próbálja beállítani. Senkit nem fogok sajnálni azért, mert szép. Ebben a felszínes világban még mindig jobb szépnek lenni, mint csúnyának, még úgy is, h néhány nő rosszindulatú, de a többség próbál megfelelni neked. Kimutatták már nem egyszer, hogy a szép emberek előnyben vannak az élet legtöbb területén, attól kezdve, hogy mikor enged át az autós a zebrán az állásinterjúig.

Abban meg igazad van, hogy nem azért élünk, hogy másoknak tetszelegjünk.


Az én szám a maszk alatt is ki van rúzsozva, mert jobban érzem tőle magam. Az összes maszkomon belül van en nagy rúzsfolt. :D

2020. dec. 8. 03:47
 29/38 anonim ***** válasza:

Lényegtelen.

Az egészségem, az életem többet ér.

2020. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csúnya az arcom. Gyakorlatilag úgy, ahogy van az egész, de azért vannak különbségek az egyes "szakaszok" között, és pont szemtől lefelé a legelőnytelenebb. Jó érzés, hogy azt eltakarja a maszk, a homlokommal nincs durva probléma, a szememnek a formája gáz, de azt kissé kompenzálja, hogy szép árnyalatú kék.
2020. dec. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!