Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élvezitek, hogy a maszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból vagy idegesít, hogy maszkban kevesebb kevesebb férfi bámul meg az utcán?

Figyelt kérdés

Engem idegesít, hogy nem kapok annyi figyelmet. Nagyon hiú vagyok, de változtatni akarok ezen a jellemhibámon. Hozzá vagyok szokva, hogy tetszem a férfiaknak. Ha egy férfival beszélgetek, mindig fel akarom kelteni az érdeklődését irántam. Fogalmam sincs, mi lesz velem, ha egyszer megöregszem...

Nagyjából sejtem, honnan fakad ez, de nem akarok a családi hátteremmel takarózni még ennyi idősen is.

Más is érez vagy érzett ilyet? Ti tudtatok ezen változtatni?

Ti élvezitek, hogy a maszk eltakar az arcotokból, vagy idegesít, hogy nem látszik az arcotok?


24/N


2020. dec. 7. 22:07
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Az is lehet, h önbizalomhiányos vagyok, bár nem érzem magamat, és nem is látszom annak.

És ilyen egészséges önbizalmat hogyan lehet felépíteni, hogy ne érdekeljen az, hogy tetszem-e a férfiaknak vagy nem?

2020. dec. 7. 22:28
 12/38 anonim ***** válasza:

"Hozzá vagyok szokva, hogy tetszem a férfiaknak."


Tehát eddig bevált a figyelemfelhívósdi. Akkor miért van szükséged arra, hogy az eddigi 1000 után az 1001. férfinek is tetsszél ahhoz, hogy legyen önbizalmad? Ha ennyire kell a figyelem, akkor tegyél ki képeket az arcodról ilyen témájú Reddit-csoportokba, ahol majd körbeudvarolnak.

2020. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
34%
Katonai mintás maszk, 190 cm, fekete kabát, nadrág, téli sapka. Egyfolytában néznek a nők. 😃
2020. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
68%
#13, há de má megmondták a kérdésednél, hogy azért néznek, mert rettegnek tőled.
2020. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nem, éppen elég gáz már, hogy az életben ezt játszom, nem kellene még online is. :D
2020. dec. 7. 22:42
 16/38 anonim ***** válasza:

Nekem a szemem a "büszkeségem", az egyetlen alkatrészem, amivel teljesen elégedett vagyok.

Így nekem prímán megfelel.

Kb 10 éve kerékpározok maszkban hideg időben, úgyhogy hozzá vagyok szokva. Nyáron kellemetlenebb volt.

2020. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
37%
13-as nekem szerintem bejönnél :D
2020. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőlem kérdezted (10-es vagyok), akkor ez sokoldalú dolog. Egyrészt be kell látni, hogy a külső nem minden. Törekszel ettől függetlenül a maximumot kihozni magadból, de nem ez uralja az életed. És ez amúgy egy baromi fontos dolog.

Másrészt, miután beláttad, hogy nem csupán egy szép borítás vagy, belül is építed magad. Hobbik, sport, tudás, és egy olyan személyiség, ami ha nem is tökéletes, de szerethető. A hibáidat elfogadod, amin lehet javítasz, amin nem lehet, az elengeded. Elengeded az egészségtelen versengést is. Nem akarsz másoknál jobb, különb lenni, hanem önmagad legjobb verziója. Ha nem mindenki másra koncentrálsz, hanem magadra, az sokat változtat a hozzáállásodon. Persze, inspirálhatnak mások, de ismerd a lehetőségeidet és a korlátaidat. Tesztelni persze lehet őket.

Harmadrészt, egy normális, kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolat. Alá se rendelem magam, ha határozott véleményem van valamiről, de ő sem egy papucs, mégsem versengünk folyton. Illetve hozzátenném, hogy az első 2 pont már jóval korábban kialakulóban volt, ha nem is volt annyira stabil, mint most. Szóval ez a harmadik tényleg csak egy plusz, nem pedig az alapja, amit sokan félreértenek. Kapcsolat nélkül is el lehet ezt érni, de nekem sokat segített ez a fajta lelki stabilitás is.

2020. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
#15, akkor nincs más, mint szembenézni azokkal a családi dolgokkal, amikre utaltál. Nekem is akadnak olyan dolgaim 30 évesen, amik a nem túl nyugodt gyerekkoromra vezethetők vissza, nincs ebben semmi szégyen, az ilyen "dilik" megoldásához többnyire a múltbeli sérelmek tudatos előszedése és legyőzése a kulcs. Jáj, a vége nagyon Oravecz Nóra lett, de érted, na...
2020. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Ha maszkban vagyok is megneznek, pedig nem öltözok kirívóan, lehet a világító kék szemem az oka?🙄
2020. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!