Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam az exnek hogy hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam az exnek hogy hiányzik. De kapcsolat nélkül. Szóval értse jól. Most hogy állítsam le? Túl sok lett.

Figyelt kérdés

Szóval amiért nincs barátom gondoltam addig jó lesz ö, mint férfi. Tekintve, hogy kb már 1-2 éve nincs barátom. Azaz mióta vele vége.

Ezt úgy le is tisztáztuk, hát nem kellett kétszer szólnom, hogy találkozzunk.


Megbeszéltük hogy egyeztetünk, pontosítunk, egy darabig még várnom kell, mert valahol máshol dolgozik vagy ilyesmi.

Ez eddig rendben is lenne.


Csak épp azóta folyamat napi sacc 50 üzenettel bombàz, minden napszakban, hogy mennyire akar már, meg nosztalgiázik erröl arrol mikor hol milyen jó volt, meg belemegy elég intim témákba, állandóan fantáziàl rólam, tisztára "túlpörgeti" magát.

Engem teljesen hidegen hagy az online flört, vagy minek nevezzem ezt, és irtam is neki, hogy rám ez nem hat,(sőt, kezd taszítani is..) probàltam finoman kedvesen éreztetni, megbántani sem akarom, pláne összeveszni sem, de így is folyamat villog a telom a szia édesem! és hasonlóktól is(ez a leglightosabb töle).


Kezdek attól tartani hogy szerintem én lassan lejövök a témárol is inkább és maradok apáca. Szoval hogy valami elromlik, pedig pont az ellenkezöjét akarom, hogy jo legyen.


28n



#tul sok a szeretö
2020. dec. 2. 08:18
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
En meg tudom hogy nem de meghagyom a hitben a béke kedvèért. Ennyi a történet
2020. dec. 2. 13:22
 32/35 A kérdező kommentje:
*hitèben
2020. dec. 2. 13:23
 33/35 anonim ***** válasza:
Ráírtál..hát viseld a következményeit, ne itt sírj. Szánalmas.
2020. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

De nem gondoltam hogy ebböl ez lesz. Hogy kiàbràndit majd az egészböl. Aztàn hàtraarcot kell vennem.

Ennek igy mégis mekkora volt az esélye?1:100 talàn?


A kérdés kiiràsakor még csak azt nem tudtam hogyan csinàljam hogy vegyen màr kicsit vissza, de most már azt sem hogy kell e ez nekem

2020. dec. 2. 14:59
 35/35 A kérdező kommentje:

Komoly annyi kellett volna csak, hogy x napon y orakor es kész.

Nem szamitottam egy hetes két hetes, ki tudja hàny hetes chatpartyra

2020. dec. 2. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!