Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer hianyzik a parom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer hianyzik a parom, egyszer úgy erzem masra vagyok mi a teendo?

Figyelt kérdés

Ez így hullamzik mar hónapok ota.

Valaki hasonlo cipoben?



2020. febr. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen. Sok volt köztünk a veszekedés, és rengetegszer megfordult az a fejemben, hogy szakítok, már akkor is a szakításon gondolkoztam amikor épp semmi feszültség nem volt, néha meg úgy éreztem kell nekem. Végül egyre több olyan gondolatom lett, hogy szakítani akarok, és egyre kevesebb olyan, hogy "Nekem ő kell". A legvégén már semennyire nem voltak olyan gondolataim, hogy nekem ő rá szükségem lenne, a köztünk lévő kapcsolat is megromlott teljesen, szóval szakítottam. Körülbelül két napig szomorkodtam miatta aztán pedig örültem, hogy végre nem liheg a nyakamba senki, nem mászik rám senki napi ötször és bambáskodik rajtam, mint egy kiskölyök a mászókán, és nincs kivel veszekedni. Könnyebb az életem azóta is.
2020. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Min veszekedtetek?
2020. febr. 3. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenen. Vádaskodott, hogy én őt csalom, nem szánok rá elég időt(kb minden nap 24 órában együtt voltunk), nem költök rá(elég sok pénzt rávertem), nem számolok be neki a pontos fizetésemről(nem éltünk együtt), stb. Részemről pedig az volt a baj, hogy nem volt jó az ágyban, nem volt hajlandó tudomásul venni, hogy nekem mi a jó, kiderült, hogy idegen csajokkal találkozgat, befolyásolja az anyja, veszekedtünk azon, hogy könyörögni kellett, hogy menjen el fürdeni, hajat mosni, lábat mosni, meg hasonlók. Rohadtul undorodtam tőle az utolsó hetekben, szóval volt, hogy inkább éjjel-nappal dolgoztam, meg tovább maradtam bent az iskolában, meg hasonlók, de ez már tényleg csak a vége felé volt, ő pedig már az elejétől azt hajtogatta, hogy én rá nem szánok időt.
2020. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hasonlo cipobe jarok, sok vita miatt jutottam ide.

Most osszevok zavarodva, de nem akarom kimutatni, mégis eszre veszi rajtam.

2020. febr. 3. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Sokat veszekszünk, most is éppen nem szólunk egymáshoz mert folyamatosan kontrollálni akar és ma is jól megszívatott ezzel. Olyanokért zaklat itthon amiket ő is rendre megcsinál. Bocsánatot soha semmiért nem kér csak engem ekéz vagy fényezi magát. Mindenre megjegyzést tesz, mindenre húzza a száját, mindenen megsértődik.

Hónapok óta őrlődöm már magamban, egy másik férfire gondolok, fájdalmasan kívánom őt és egy hajszál választ el attól, hogy válaszoljak a közeledésére.

Ugyanakkor szeretem a férjemet; intelligens, jó kedélyű, ezermester, pofátlanul jóképű, megbízható, figyelmes stb, az a fajta férfi akiért tülekednek a nők (100% hogy nincs szeretője). Csak éppen velem viselkedik borzasztóan és hiába teszek szóvá bármit, részéről el van intézve azzal, hogy másnap hazaállít egy 30 ezres parfümmel, cipővel stb és úgy tesz mintha mi sem történt volna. Nem tudom elképzelni nélküle az életemet és vannak jobb napjaink amikor minden csodálatos de kikészít már hosszútávon a viselkedésével. :(

2020. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!