Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer nagyon hiányzik, máskor meg rá se gondolok? 21F

Figyelt kérdés

Szakitottam az exemmel kb 4 hete mar. Vagyis hat elotte is ment a huza-vona de 4 hete volt az amikor azt mondtam hogy ne keressen tobbet es hagyjon beken. O mar nem akart semmit csak talonban tartott en pedig meg remenykedtem hogy hatha megvaltozik es elzavarja a hodoloit es nem flortolget ezekkel a pasikkal. De csak masodrangu voltam mar es csak lelkizni voltam jo. Sok veszekedes volt az ilyen "payizgatasai" miatt de azert sem hagyta abba hiaba tudta hogy engem ez nagyon idegesit. Idegroncs voltam egesz kapcsolat alatt es sosem tudtam hogy kivel kavargathat mellettem.. na mindrgy a lenyeg hogy multheten azert is keresrtt pedig 3 hete meg facebookrol is letiltottam es toroltem a szamat is. De kaptam az smst hogy latott es hogy miert tiltottam. Annyit irtam vissza "Hogy felejteni tudjak." De meg irt egy sms-t hogy itt van ahol dolgozok.. Remek volt ez mivel azota is ezen agyalok hogy melyik nap lesz itt legkozelebb es nem tudom kiverni a fejembol. Pedig volt mar ugy hogy egesz nap eszembe se jutott de most meg emiatt allandoan rajta jar az agyam es hianyzik. Azert is tiltottam le hogy veletlen se tudjon keresni de csak megtalalt. A masik ok pedig az volt hogy veletlenul se tudjak rola semmit hogy hol lesz es mikor mert igy nem gondolok ra hogy mit csinalhat. Mar csak a szulinapja lesz jovoheten amirol tudok es azutan semmi olyan dolog nincs ami vele lenne kapcsolatos es tudnek rola, de ez nagyon tosszul jott hogy tudomasomra adta hogy itt van a cegnel amikor dolgoztam.

Nagyon rossz ez igy. Regi kapcsolataimat 1 honap utan kihevertem mert ott is hasonlo dolgok jatszottak kozre es en szakitottam hogy ne oljon meg az ideg, de ő meg most is hianyzik.


2017. jún. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért van mert szereted. Ez nem kérdéses.
2017. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos. De ez így nem jó. Hogy tudjam túltenni rajta végre magam, ha folyton azon fogok agyalni, hogy melyik nap lehet megint ott a cégnél? Direkt ezért, pont ezért tiltottam, az ilyen dolgok miatt, hogy véletlenül se derüljön ki semmi vele kapcsolatban, hogy netán összeütközhetünk vagy véletlen látom majd, mert tudom, hogy x időben y helyen lesz ott. És csak azért is kaptam az sms-t..
2017. jún. 1. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát basszus azért mert nem AKAROD elfelejteni. Különben felégetnél mindennemű kommunikációt magad mögött és az se érdekelne hogy mit csinál.

De nem értem hogy ti fiúk hogy tudtok ilyen gátlástalan ribit szeretni aki hülyének néz sok normális lánynak aki nem vág át nincs barátja. Érthetetlen!

2017. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát miért ne akarnám már? Ezért tiltottam a pitsába.. Sms-re is csak azért válaszoltam, mert, ha összefutottam volna valamilyen módon vele a cégnél, akkor kommunikálni kellett volna vele, így meg legalább leírtam, hogy felejteni akarok, azért tiltottam, hátha békénhagy.

Jaj. Annyira örülnék egy normális lánynak Istenem..

És igen, ez morbid, hogy egy ilyen ribantsz stílusú lány és egy sz4r kapcsolat hiányzik. Ez nem normális már.

2017. jún. 1. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Végre belátod hogy elmeháborodott vagy mint a többi!nincs több kérdésem
2017. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt nem is te vagy a lényeg, nem vártam kérdéseket tőled.

Úgy látszik valakinél kijön az utálat minden pasi iránt, amiért nem kapsz egyet.. :D

2017. jún. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!