Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam az exnek hogy hiányzik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam az exnek hogy hiányzik. De kapcsolat nélkül. Szóval értse jól. Most hogy állítsam le? Túl sok lett.

Figyelt kérdés

Szóval amiért nincs barátom gondoltam addig jó lesz ö, mint férfi. Tekintve, hogy kb már 1-2 éve nincs barátom. Azaz mióta vele vége.

Ezt úgy le is tisztáztuk, hát nem kellett kétszer szólnom, hogy találkozzunk.


Megbeszéltük hogy egyeztetünk, pontosítunk, egy darabig még várnom kell, mert valahol máshol dolgozik vagy ilyesmi.

Ez eddig rendben is lenne.


Csak épp azóta folyamat napi sacc 50 üzenettel bombàz, minden napszakban, hogy mennyire akar már, meg nosztalgiázik erröl arrol mikor hol milyen jó volt, meg belemegy elég intim témákba, állandóan fantáziàl rólam, tisztára "túlpörgeti" magát.

Engem teljesen hidegen hagy az online flört, vagy minek nevezzem ezt, és irtam is neki, hogy rám ez nem hat,(sőt, kezd taszítani is..) probàltam finoman kedvesen éreztetni, megbántani sem akarom, pláne összeveszni sem, de így is folyamat villog a telom a szia édesem! és hasonlóktól is(ez a leglightosabb töle).


Kezdek attól tartani hogy szerintem én lassan lejövök a témárol is inkább és maradok apáca. Szoval hogy valami elromlik, pedig pont az ellenkezöjét akarom, hogy jo legyen.


28n



#tul sok a szeretö
2020. dec. 2. 08:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Most akarsz tőle valamit vagy csak húzod az agyát? Mert ez alapján nem nagyon derül ki.
2020. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%

"Addig jó lesz"


Elég szomorú, hogy egy másik emberről így írsz.

Addig jó lesz szexre, addig lehúzom, addig kihasználom, addig hülyének nézem, addig ameddig valami előnyöm származik belőle....

Nem szoktam rosszat kívánni senkinek, de remélem egyszer beleszaladsz egy ilyenbe te is,hogy valakinek addig leszel jó, míg valami haszna van belőled.

Addig majd rájössz remélhetőleg, hogy egy másik ember nem egy tárgy, ami addig jó lesz ,míg nem veszel egy jobbat.

2020. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
Magyarán szexkapcsolatot akarsz az extől, de ő láthatóan komolyabban veszi. Mondd el neki, hogy neked ez így nem okés, mert láthatóan többet lát bele, mint amennyi van. Sztornózd le. Ha szexkapcsolatot akarsz, azt csak és kizárólag olyannal keresd, aki szintén nem akar tőled többet.
2020. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér vagy, ő meg nagyon needy.
2020. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nem müködik vele a kapcsolat. Ezt ö is tudja nagyon is jól. Sakk matt van. Nem làt màst bele.

Nem az agyàt húzom egyáltalàn! Tisztàn megirtam neki öszintén a valót.


Eleinte vonzott ez az online flört, de màr meg nem. Söt.

Szerintem ezt le sem tudom irni egy példàval sem szerintem.

De talàn vmi idiota pelda:

Pl szereted a fagyit vagy vmelyik sütit. Aztàn elédraknak belöle 10 kilót hogy edd meg huzamban akkor. "Tömjed."

2020. dec. 2. 09:20
 6/35 A kérdező kommentje:
Igy kicsit èrthetöbb mi zajlik le bennem?
2020. dec. 2. 09:22
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Gyökér vagy
2020. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
mert mindenki kizárolag csak szerelemböl szexel? teljesen màs az ösztönök meg egy kapcsolat. 2 külön lap nagyon sok esetben. Plane a pasiknàl ràadàsul.
2020. dec. 2. 09:36
 9/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem az online chat hiányzik. Annyira nem vagyok cyber vagy droid mint màsok akiknek ez teljesen jo
2020. dec. 2. 09:38
 10/35 anonim ***** válasza:
95%

Nem egyformák az emberek, így a pasik sem.

Lehet, hogy te egy ösztönlény vagy, de ő nem, talán ezt kéne tisztáznod a fejedben és inkább nem szórakozni más érzéseivel.

2020. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!