Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vok egy fiuba aki az osztály társam nem irom le a nevét a kezdöbetüje T.Tegnap elött az egyik barátja odajött kezdöbetüje V aki szintén az osztály társam és azt mondta h szeretne velem találkozni és járni a T.Erre én megkérdeztem tegnap és azt mondta a V hogy nem tudja ö csak átadta az üzenetet.És most ne mtudom hogy hogyan kérdezzem meg a T-től hogy télleg szerelmes belém vagy csak hülyültek mert nekem télleg teccik, és én szivesen jártam volna vele és most minden nap ő jár az eszembe.És nem tudom hogy hogy fogadná ha megkérdezném tőle és én kicsit félös tipus vagyok.Szerintetek mit csináljak?
2010. aug. 9. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tét.
2010. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
T mint Takony?
2010. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond meg Vének, hogy kérdezze meg Tét, hogy komolyan gondolta-e azt, amit Vé adott át Tét idézve.
2010. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
V mint Vizelet
2010. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi az 1.nek meg a 3.nak

a 2.nak nem mert kissé bunko csak nem szerettem volna neveket irni.

2010. aug. 9. 00:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Süssél nekem palacsintát.
2010. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
haha nem vicc komolyan kérdezem
2010. aug. 9. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:
én is kérek palacsintát!
2010. aug. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
muhahaha az én anyukám tegnap délben sütött bibibííí:D
2010. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi hogy a fontos kérdésemnél a palacsintával vagytok elfoglalva.

Ám én tegnap ettem palacsintát xD.

2010. aug. 12. 14:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!