Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mitől függ, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől függ, hogy egy férfitől csak szexet, vagy kapcsolatot akartok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Attól, hogy feltesz-e ilyen idióta kérdéseket.🤦‍♀️

Te vagy a srác a korábbi kérdésből, aki nem bírja megemészteni, hogy a lány csak egyszer akart szexelni vele, ugye?

Esetedben könnyű a választ kitalálni. Ez a nőket megszégyenítő rinyálás lehet az oka, amit művelsz.

2020. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Általában akivel nem lennék nyitott egy kapcsolatra vagy egy ennek érdekében tett randira, azzal szexelni sem akarok... Olyan persze van, hogy mélyebb ismeretség után kiderül, az illető alkalmatlan hosszútávra, mert más az ízlése az ágyban, nem alkalmas együttélésre, nem alkalmas hűségre, nem ugyanazok a terveink stb. De akkor nem nagyon szoktam tartogatni szexre. Ez csak valami idióta férfiszokás.
2020. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Az élet helyzetemtől függ jelenleg, hogy nem akarnék komoly kapcsolatot. Nem csak a pasin múlik.
2020. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak a pasin múlik. Pl volt olyan hogy vége lett egy hosszú kapcsolatomnak és egyszerűen nem akartam belemenni egy újabba hirtelen, de cuki volt a srác ezért kavartam vele és jól éreztük magunk egy ideig.

Nem volt vele baj, csak nekem nem volt akkor hangulatom hozzá.

De nem vertem át! Megmondtam neki hogy kapcsolatot nem akarok. Azóta van újra barátom de időbe telt. L

2020. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudom különválasztani a kettőt. Vagy kell teljes egészében vagy nem!
2020. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok komoly kapcsolatot pasival.
2020. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok komolyat mert kötelezettsèggel jàr sok szempotból nyűgös, nem ismerkedhetnék más pasikkal. De a szexre szükségem van.
2020. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1-es nem az a srác vagyok, akiről írsz.
2020. okt. 13. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Lehet én vagyok buta, de a nőknél ez úgy működik, hogy aki kapcsolatra nem kell azzal dugnak?
2020. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkitől csak szexet.
2020. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!