Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mitől függ, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől függ, hogy egy férfitől csak szexet, vagy kapcsolatot akartok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem. Mindkettővel, de van, akivel annak ellenére is, hogy nem akarnának vele kapcsolatot.
2020. okt. 13. 21:10
 12/13 A kérdező kommentje:
Persze nem minden nő. Örülök, hogy van pár komment, ahol nem választják szét a kettőt, őket becsülöm :)
2020. okt. 13. 21:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy időben nem jött össze a komoly kapcsolat, pedig csak azt kerestem, ezért elkezdtem csak szexet keresi, erre ketten is akartak komolyat. Választottam egy pasit, akivel egy évig együtt éltem, utána vége lett. Viszont ennek ellenére nem akartam már csak szexet senkivel, és valószínűleg akkor sem akarnék már talán soha, ha a mostanival is vége lenne és jó darabig nem jönne újabb komoly kapcsolatot akaró pasi. Mondjuk az egyik egyéjszakásommal azért nem terveztem volna továbblépni, még akkor sem, ha akarta volna, mert alacsonyabb volt nálam, meg valószínűleg jóval idősebb is. A másik egy latin-amerikai, aki nem teljesen fehér bőrű volt, így nehéz lett volna felvállalni a családom előtt, szóval neki is valószínűleg nemet mondtam volna komoly kapcsolatra. Amúgy nyitott kapcsolatban élt, arra pedig még egy 10-ből 15-ös pasinak is nemet mondanék.

25/N

2020. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!