Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az aki kihasználj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az aki kihasználja a lànyok testét de kapcsolatot már nem akar?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
A nőknek ez kell, nem lehetsz őszinte, mert akkor besértődnek.
2020. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
jézusom milyen válaszok vannak itt... az ilyen embereknek, akik hazudnak a szex miatt remélem hogy a karma elintézi a sorsuk :D Gondolom ha majd a barátnőtök hagy ott, és kiderül hogy végig hazudozott hogy igy megy úgy szeret, akkor már más lesz a véleményetek :)) szerencsétlenek
2020. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

12.


Én abból indulok, hogy minden ember hazudik (és ez általában így is van). Én ilyen téren nem hazudok meg is van az "eredménye", esélyem se lenne senkinél. De hazudozni pedig elég fárasztó művészet, ha az ember jól akarja csinálni.

2020. okt. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
m1, vigasztal a tudat, hogy úgy is látszik hogy ki az, aki csak dugni akar.... (nekem pl azzal nincs bajom, ha valaki csak azt akarja...van amikor én is csak azt igénylem.. de nem áltatok senkit soha)
2020. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Milyen ember? Hazudós.

Ő is akar kapcsolatot, de nem tudja összehozni. Inkább hazudozik mindenkinek, hogy nem is akart.

Mint amikor a dühös kismalac leesik a bicikliről. Kuss, mindig így szállok le.

2020. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15.


Azért ez nem feltétlenül van így. Középkorúaknál elég sok embert ismerek akik tényleg nem akarnak többet azoktól akikkel összefekszenek (mindkét nem, férfiak és nők is vannak ezen a területen), hanem csak jólérzik magukat, mindenféle kötöttségek nélkül. Többségük így is túlvan már mindenen. Én meg tudom őket érteni, ott már nincsenek hazug illúziói az embernek, mint a fiatalok esetében, akik még szeretnének hinni.

2020. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%

Miért van az, hogy a nők mindig a kihasználás után világosodnak csak meg az ilyen férfiakkal kapcsolatban?


Addig vidáman várják, hogy ők is sorra kerüljenek (bár előtte látták, hogy a pasas az összes évfolyamtársat/havercsajt/kolléganőt otthagyta), de csak miután ők is megkapták az negyed óra figyelmet jönnek rá, hogy itt bizony kihasználás esete forog fenn :)

2020. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem csípem az ilyeneket.
2020. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!