Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK. Titket érdekelne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK. Titket érdekelne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.Elég gazdagok ezért azt képzeli,ő a világ közepe,nagyképű,bőcs,lekezelő.elég sokszor beszél nagyon parasztul mindenkiwel,viszon nagyon szép.Sajnos én beleszerettem...de nem hinném,hogy lesz köztőnk valami,mert én nem hagyom,hoyg irányitsok s hogy csicskáztasson,mint a többi rib.ncot.Hogy szerethettem bele egy ilyen fiúba?Barátnőim is mondjáák,hogy hagyjam a fran.ba,hiszen egy bunkó,de na...
2010. aug. 7. 22:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

Figyelj. Én megismerkedtem egy ugyan ilyen pasival.......teljesen egyezik a leírás. Elkérte a tel.számomat,h majd felhív,h mikor találkozzunk. Tök bunkó,irányítani akar,meg minden,de nekem nagyon megtetszett. És nagyon nehéz nekem,de már csak azért is nem-et fogok mondani neki. Most még könnyebb,mint mondjuk pár hónapos járás után ő szakítana velem/csalna meg. Inkább hagyom a francba,annyi srác van még a világon,nekem nem ér ennyit.

Am lehet,h ugyan arról beszélünk. Bp-i a srác és huszon valahány éves?

2010. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
NEm.a srác 18...és én 16 leszek.nem tudom elfelejteni.őrülten szeretem lassan 1 éve..é amint leirtam azér olykor p is próbálkozi vagy nem is tudom,hogyan fejezzem ki magam.:-S
2010. aug. 7. 22:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz fiú, hanem egy nagyképű hülye gyerek. Ne döntsön a pénz meg a külső, persze fontos az is, de ez az egész arra lesz jó, hogy megvoltál neki, mert azt ne hidd h az ilyenek leállnak egy nő mellett, de ha neked nem számít.......
2010. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
54%
sose érdekeltek a nagyképű hülyegyerekek, nekem van annyi eszem hogy végig gondoljam mit kaphatok egy ilyentől. semmit, azon kívül hogy jól kihasznál, megaláz, és lecserél majd. ha neked ez kell hát gratulálok. ha nem akkor meg felejtsd el.
2010. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:14


ha neked ey kell hát gratulálok.

hallottálmár olyanról,hogy szerelem.nem én döntöttem ugy,hogy egy nagyképü balekba leszek szerelmes.:(

2010. aug. 8. 11:28
 16/24 anonim válasza:
Én sem hagynám,hogy lekezelő legyen velem...az ilyen srácok tényleg csak r.bancokat érdemelnek.
2010. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azért ilyen kőbunkó, mert látja, hogy így milyen menő..

Annak idején én is belezúgtam egy ilyen srácba, de nem akartam vele összejönni. Mégis úgy történt, felkeltettem az érdeklődését, nem is kicsit. Hozzám kedves volt akkor már, de az eszem azt diktálta, ne foglalkozzak vele. Aztán jött egy választási lehetőségem: a szép, gazdag bunkó, vagy az átlagos, szegényes kedves. Nos az utóbbit választottam; azóta is együtt vagyunk, szerelmesen. A bunkó pedig ezer éve epekedik utánam, mivel kikosaraztam és bántja a büszkeségét.

30/N

2010. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ne hagyd h a szerelem irányítson, mert nagyon fájni fog, nem hiszem h ez a srác bármi komolyat is akarna.Próbáld meg vele megszakítani a kapcsolatot, ha kérdezi h miért akkor hazudd neki, hogy te nem akarsz tőle semmit és szórakozzon másokkal.Keress vmi rendesebb fiút aki segít elfelejteni.
2010. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ismerkedj vele,ha ő komolyan gondolja veled, akkor veled nem fog lekezelően úgymond szemétkedni, mint másokkal.Hisz téged ha szeret nem akar elveszíteni.

Semmi sem lehetetlen

lehet te leszel a kivétel akivel más.

2010. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 haggyámán ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, nem tudom miért pontozták le.

Gazdag is, szép is. Mi kellene még egy lánynak?

És akár hogy is tagadják, tudom.

2010. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!