Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK. Titket érdekelne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK. Titket érdekelne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.Elég gazdagok ezért azt képzeli,ő a világ közepe,nagyképű,bőcs,lekezelő.elég sokszor beszél nagyon parasztul mindenkiwel,viszon nagyon szép.Sajnos én beleszerettem...de nem hinném,hogy lesz köztőnk valami,mert én nem hagyom,hoyg irányitsok s hogy csicskáztasson,mint a többi rib.ncot.Hogy szerethettem bele egy ilyen fiúba?Barátnőim is mondjáák,hogy hagyjam a fran.ba,hiszen egy bunkó,de na...
2010. aug. 7. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
A lányok 99,85695%-a az ilyen pasikra bukik. :)
2010. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

A lányoknak mindig is a rosszfiúk kellettek! :)


Viszont én nem hagynám, h egy ilyen nagyképű elkényeztetett kis puhány irányítson, ésatöbbi...tuti nem lennék ilyennel!


De te tudod.

18L

2010. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
A szerelem nem válogat :) Az nem zavarna, hogy gazdag, a minimális bunkóságot is elviselem, de azért ez amiről te mesélsz már túlzás. Lehet, hogy megszeretni képes lennék, mert erről nem teljesen én döntök, de hogy elviselni nem bírnám az is biztos. Szerintem is hagyd. Vagy van köztetek valami? Ő is szeret téged?
2010. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Én már túl vagyok pár dolgon ahhoz,hogy egyáltalán foglalkozzak az ilyenekkel.Neked csalódások kellenének,és akkor kiábrándulnál belőlük.Komolyan mondom,nem akarlak megbántani,de így gondolom.
2010. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom h h szerethettél bele...

De próbáld meg azt h valahogy kicsit velelégy egy pár órát (ha nem elég egy nap többször is...) és akkor kiismered milyen és talán az érzésed kissé múlni fog ha vele vagy és esetleg veled is úgy beszélne...

Ez az én tanácsom, bár nem biztos h jó, de azért megpróbálhatod... :)

14/L

2010. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
az kell ami nem lehet a tiéd. Gondolj bele, hogy mekkora paraszt, nem nézne semmibe...kell neked ez?
2010. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

22:15


Teljesen igaza van...

Velem is előfordultak már hasonló dolgok,és az az illető is elég paraszt egy tapló módon viselkedett velem...

De én az ilyenekben nem bízom meg,mert a bunkó fiúk nagy része csak a lányokat kihasználja és játszik velük,míg meg nem kapja meg azt,amit akar...utánna már nem érdekes.

2010. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát már többször hivott el strandra és és mikor megkérdeztem mért ilyen bunkó,az volt a válasza,hoyg csak viccel és közelebb akar kerülni hozzám,aztán másnak irja az smst,hogy nemérdeklem,hagyjam őt,aztán ma meg megint elhiv és jól megvagyunk...9 hónspja tart ez a az őrület,és imádom,és azota neki se volt bnője.jah és jrlzem egy másik pasi kérte tőle az msn cimem s azt mondta h bocsi nem adhatom oda,mer a csajnak barátja van...
2010. aug. 7. 22:23
 9/24 anonim ***** válasza:

Én az ilyen pasit jól pofára ejteném....

Pláne ha már sok lányt az ágyába vitt. Eljátszanám a kis ártatlan lánykát, aztán meg hopp-kopp. Megérdemelné szerintem...

2010. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem akarlak megbántani, de talán cikinek tart téged. Ennél jobb magyarázatot nem tudok adni a történtekre. Ha hülyíteni akarna nyilván már megkaphatta volna amit akar 9 hónap alatt, értelemszerűen nem ez a célja. Velem egyszer játszotta volna el ezt az érdekelsz nem érdekelsz dolgot, utána nem foglalkoztam volna vele többet.
2010. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!