Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom azzal fenyeget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom azzal fenyeget, hogy tönkretesz, mondanátok bosszú ötleteket?

Figyelt kérdés

Elore is kijelentem, amig o nem lep semmit, en sem fogok semmit sem csinalni.

Korabban fenyegetett mar, es pl zaklatta a baratnoimet, a munkahelyemet hivogatta es a tobbi. Akkor nem tettem semmit.

Tegnap vegre letiltottam mindenhol. Viszont tudom, hogy ezt nem fogja annyiban hagyni. En visszafenyegettem, hogy nagyon vigyazzon, HA barmit is lep, akkor ezuttal nem fogja meguszni, ha viszont o sem csinal semmit, akkor en sem fogok.


Eddigi otleteim:

- rendorsegen feljelentem

- csaladtagjainak, baratainak, munkatarsainak

elmondom milyen ember is o valojaban (azzal fenyegetett hogy szetver engem, es a csaladomat, felgyujtja a hazunkat es a tobbi)

- blogot/youtube csatornat, kozossegi oldalt irok rola, nevvel, fenykepekkel, uzenetekkel/hangfelvetekkel, hogy nehogy meg egy lany ebbe a csapdaba essen

- tarskereson beregisztralom es lejaratom


Egyeb otletek?


2020. szept. 18. 11:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

“ Néha elgondolkodom, milyen embereknek van párkapcsolata, és mennyi normálisnak nincs senkije...”


En mar azon gondolokodom el neha, hogy mennyire fel van ertekelve egy parkapcsolat.

Peldaul jelen allas szerint kb egy ferfira sem tudnek ranezni, sot az egesz “szerelem” dolgot egy undorito dolognak tartom.

2020. szept. 18. 15:41
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám a szüleimnek, ismerősöknek és a munkahelyen is legalább a főnöknek, hogy a barátod teljesen megzakkant és lehet, hogy keresni fogja őket.


Nekik is jobb, mert nem éri őket felkészületlenül és neked is, mert utólag rosszabb magyarázkodni.

2020. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonlót éltem át. Örökre jó lett volna neki, hogy erőszakkal tart maga mellett.

Az én exem akkor hülyült meg amikor érezte, hogy elakarom hagyni. Ment ez a huzavona, mindennapos fenyegetés stb, akárhányszor zavartam el, küldtem el a büdös francba, tényleg azt hittem semmi nem fog segíteni rajtam..

Aztán felszívtam magam szóltam a családjának és kész. Ennyi volt. Próbáld meg először te is ezt. Amikor észreveszi, hogy a körülötte lévők elítélik, lenézik a viselkedése miatt akkor hátha abbahagyja.

2020. szept. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!