Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom azzal fenyeget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom azzal fenyeget, hogy tönkretesz, mondanátok bosszú ötleteket?

Figyelt kérdés

Elore is kijelentem, amig o nem lep semmit, en sem fogok semmit sem csinalni.

Korabban fenyegetett mar, es pl zaklatta a baratnoimet, a munkahelyemet hivogatta es a tobbi. Akkor nem tettem semmit.

Tegnap vegre letiltottam mindenhol. Viszont tudom, hogy ezt nem fogja annyiban hagyni. En visszafenyegettem, hogy nagyon vigyazzon, HA barmit is lep, akkor ezuttal nem fogja meguszni, ha viszont o sem csinal semmit, akkor en sem fogok.


Eddigi otleteim:

- rendorsegen feljelentem

- csaladtagjainak, baratainak, munkatarsainak

elmondom milyen ember is o valojaban (azzal fenyegetett hogy szetver engem, es a csaladomat, felgyujtja a hazunkat es a tobbi)

- blogot/youtube csatornat, kozossegi oldalt irok rola, nevvel, fenykepekkel, uzenetekkel/hangfelvetekkel, hogy nehogy meg egy lany ebbe a csapdaba essen

- tarskereson beregisztralom es lejaratom


Egyeb otletek?


2020. szept. 18. 11:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Ja es nem, az hogy annyiban hagyom a dolgot NEM opcio.


Ha o lejarat, es undorito bosszut forral ellenem, akkor ezuttal neki is jonnie kell “velem”.

2020. szept. 18. 11:20
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Rajzolj szamárfüleket a fényképére, amit aztán kiragasztasz a buszmegállóban. Na, akkor nem szeretnék a helyében lenni.
2020. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj rendőrségre, jelentsd fel, ha szükséges kérj távoltartási végzést is, ezen kívül ne vonódj bele! Ne állj bosszút,ne agyalj rajta, mert csak magadat mérgezed, meg őt dühíted, amitől agresszívebbé válhat. Semmi mást nem tehetsz amitől neked könnyebb lesz.
2020. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

“ Ne állj bosszút,ne agyalj rajta, mert csak magadat mérgezed, meg őt dühíted, amitől agresszívebbé válhat. Semmi mást nem tehetsz amitől neked könnyebb lesz“



Egyet ertek, ettol fuggetlenul akkor sem fogom hagyni, hogy o “serules” nelkul megussza.

Egyszer megtettem es semmit sem ertem el vele, akkor gyamoltalan idiota voltam, es kussban maradtam, es kenyszerbol (meg felelembol) visszamentem hozza, mert addig cseszegette az isneroseimet es engem is, amig “nem volt mas valasztasom”.

Na mar most, ha o zaklatja az en csaladomat, az a minimum, hogy ugyanazt kapja vissza o is.

Es meg egyszer kiemelnem: en nem tervezek csinalni SEMMIT, sot, annak orulnek, ha vege lenne es beken hagyni.

Viszont az az erzesem, hogy ez nem fog megtortenni.

Ezuttal maskepp lesz.

Ha mas nem, legyen ez egy lecke szamara is.

2020. szept. 18. 11:29
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Veresd el, nekem bejött. :)
2020. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem se rúgj még bele egyet, látod, hogy így is teljesen padlón van és magkattant. A 3-assal értek egyet. Majd jelentsd fel, ha már nincs más megoldás.


Amúgy miért kattant meg? Azért, mert elhagytad?

2020. szept. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Majd te "bosszút állsz", ő még nagyobb bosszúval reagál, amire te szintén és a vége mindkettőtök számára nagyon rossz lesz. A Frinci és Franci eme epizódja ugrik be erről, most még az elején jártok: https://www.youtube.com/watch?v=Uqn0wFHGYGc


De ennek a bosszúállósdi meg "majd én jobban tönkreteszem, mint ő engem" kisded csatározások ennyire komolyan vehetőek. Ilyenkor ignorálni kell, nem foglalkozni vele, halottnak tekinteni, ha zaklat akkor feljelenteni. Az kínozná a legjobban.

2020. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség (ha tudod bizonyítani) és család jó ötlet, a többi nem.
2020. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De nem ertitek, hogy en nem akarok semmit sem csinalni??


Az miert oke, hogy o a fel varos elott lek•rvaz, az hogy fenyeget, az hogy zaklat, az hogy megprobalja elerni hogy kirugjanak a munkahelyemen, az, hogy a becsuletemet serti, o meg nagy vigyorogva eli tovabb az eletet?


Miert kattant be? Ezt tolem kerdezed??

Tavaly decemberben mondtam ki, hogy en ezt nem birom es legyen vege. Azt mondta ido kell neki, hogy fokozatosan valjunk el. Ez egesz napos telefonhivast, uzenetkuldest, csekkolast jelent nala ( illetve fenyegetest, es vadolast azzal kapcsolatban hogy en biztos massal vagyok mar, ami nyilvan nem igaz).

Most szeptember kozepe van, kozel egy evet vesztegettem el az eletembol azert, hogy hatha bekeben tudunk szakitani.

Tegnap, az utolso dolog amit mondott az az volt, hogy felgyujtja a szuleim hazat.

Ezutan letiltottam mindenhol es elmondtam ha zaklatni mer, a rendorseg fogja felkeresni, de nem csak ez, hanem en is lejaratom ot, ahogy o is tenni akarja velem.


Szoval nekem kussban kene ulnom, amig az osszes isnerosom elfordul mellolem, mert egy elmebeteg zaklatja oket MIATTAM?

Hat NEM.

2020. szept. 18. 11:47
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Ne süllyedj már le a szintjére, ugyanolyan kicsinyes lennél. Kerek perec megmondod neki, hogy ha olyat lép akkor elmész a rendőrségre ennyi. A zaklatók addig rugóznak rajtad amíg visszajelzéseket küldesz, utána már a bosszú fogja motiválni, "csakezértis" megmutatom. Értelmetlen harcba meg felesleges belebonyolódni.
2020. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!