Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom azzal fenyeget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom azzal fenyeget, hogy tönkretesz, mondanátok bosszú ötleteket?

Figyelt kérdés

Elore is kijelentem, amig o nem lep semmit, en sem fogok semmit sem csinalni.

Korabban fenyegetett mar, es pl zaklatta a baratnoimet, a munkahelyemet hivogatta es a tobbi. Akkor nem tettem semmit.

Tegnap vegre letiltottam mindenhol. Viszont tudom, hogy ezt nem fogja annyiban hagyni. En visszafenyegettem, hogy nagyon vigyazzon, HA barmit is lep, akkor ezuttal nem fogja meguszni, ha viszont o sem csinal semmit, akkor en sem fogok.


Eddigi otleteim:

- rendorsegen feljelentem

- csaladtagjainak, baratainak, munkatarsainak

elmondom milyen ember is o valojaban (azzal fenyegetett hogy szetver engem, es a csaladomat, felgyujtja a hazunkat es a tobbi)

- blogot/youtube csatornat, kozossegi oldalt irok rola, nevvel, fenykepekkel, uzenetekkel/hangfelvetekkel, hogy nehogy meg egy lany ebbe a csapdaba essen

- tarskereson beregisztralom es lejaratom


Egyeb otletek?


2020. szept. 18. 11:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseid ennyit érnek amúgy - ha emiatt elfordulnak akkor biztosan erős baráti kötelék lehetett közöttetek, biztosan nem érdekbarátok voltak...
2020. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért jelöltem meg munkahelynek azt a céget, aminek a miénk csak bedolgozik. Hívogassa a franciákat bárki, aki azt hiszi, ki tud kezdeni.


Ha van lehetőséged, adj meg ilyen szempontból fals adatokat, húzd be a csőbe aztán csak égesse magát.


Illetve, én nyilvánosan közzétennék mindent, amit művel velem. Ha privátban fenyeget, stb, akkor szanaszét osztogatnám a nyálverését csoportokban, az ismerőseinek, aztán egyből lesz elfoglaltsága

2020. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

“ Illetve, én nyilvánosan közzétennék mindent, amit művel velem. Ha privátban fenyeget, stb, akkor szanaszét osztogatnám a nyálverését csoportokban, az ismerőseinek, aztán egyből lesz elfoglaltsága”


Ugyanerre gondoltam en is.

Nyilvan a rendorseg az elso lepes, de ezen kivul nem hagyom, hogy a kis titkos szemelyisege ne keruljon a felszinre.

2020. szept. 18. 11:51
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért akartál vele szakítani, mert már nem szeretted? Előtte normális volt? Utána bolondult meg teljesen, mert ő még mindig szeretett?
2020. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan amúgy az ilyesmivel. Ha nyilvánosan nyilatkozol róla, amíg nincs döntés (távol tartási végzés pl, vagy bármi más), akkor ő ugyanúgy feljelenthet zaklatásért, becsületsértésért, akkor pedig bukod az egészet és csak magadnak ártasz.

Név és kép nélkül tegyél inkább közzé erről információt, akire ráír, úgyis beazonosítja majd a leírásodból. A rendőrségnek pedig küldd el a beszélgetés minden ilyen részletét, főleg a fenyegetőzéseket, mert elég para. Tudjanak róla, szüleid pedig biztosítsák be valami módon magukat.

Online is lehet feljelentést tenni, hozzá csatolni a beszélgetéseket, pár napon belül jeleznek, és valószínűleg 1 vagy max 2 alkalommal kell bemenned a kapitányságra.

2020. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

Abba sem kellett volna belemenned, hogy december óta kullancsként hordozd magadon. Felejtsd el, minden fórumon tiltsd le, ne engedd vissza az életedbe, a bosszú csak neki kedvez, továbbra is az életed része marad, őt ezzel csak próbálkozásra sarkalnád vele.

Rendőrségen fel kell jelenteni, ha van írásos nyoma a fenyegetéseinek, akkor tedd meg azonnal, nem kell vele várni.

2020. szept. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

“ Azért akartál vele szakítani, mert már nem szeretted? Előtte normális volt? Utána bolondult meg teljesen, mert ő még mindig szeretett”


Azert szakitottam, mert egy ido utan mindenert zaklatott, azt is megtiltotta, hogy robid nadragot vegyek fel nyaron a 35 fokos melegben, mert en biztos csak mutagatni akarom magam. Nap mint nap fenyegetett hogy kikeszit, mert tudja, hogy megcsaltam (SOHA nem csaltam meg), es meg estig sorolhatnam miket csinalt, amig eljutottam arra a pontra, hogy rajottem mennyire beteg ez az “ember”.

2020. szept. 18. 13:06
 18/23 A kérdező kommentje:

“Abba sem kellett volna belemenned, hogy december óta kullancsként hordozd magadon. Felejtsd el, minden fórumon tiltsd le, ne engedd vissza az életedbe, a bosszú csak neki kedvez, továbbra is az életed része marad, őt ezzel csak próbálkozásra sarkalnád vele.

Rendőrségen fel kell jelenteni, ha van írásos nyoma a fenyegetéseinek, akkor tedd meg azonnal, nem kell vele várni.”


Koszonom a valaszokat, az elozoeket is, nem tudom mindet idezni, de koszonom.

Rengeteg irasos es hangfelvetel van, konkretan tobb szaz (tobb ezer?) mert ezek NAPI szinten tortentek.

Tudom hogy nem kellett volna bele mennem ebbe az egyezsegbe, de tenyleg biztam benne, hogy mivel alig irok neki, es semmi sincs koztunk, iy egyszeruen megunja, es elhagy, igy meguszom a bosszut.

De ez nem jott ossze, rajottem, hogy ot az sem zavarna ha 10 evig menne ez a huzavona.

2020. szept. 18. 13:09
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentsd fel, azért a gyújtogatás már elèg durva.... Azt hogy te is kicsessz vele nem tartom jó ötletnek, mert feljelenthet, aztán kitudja ki húzza a rövidebbet. Munkàm során sok olyan volt hogy a bosszú álló járt rosszabbul.
2020. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Néha elgondolkodom, milyen embereknek van párkapcsolata, és mennyi normálisnak nincs senkije....
2020. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!