Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozott velem, edes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozott velem, edes bosszú kijárna? Hogyan?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem a munkahelyemen egy sraccal, akivel szep lassan haladtunk, korbe rajongott, de egyelore nem akartam az agyába bújni még. Teljesen magába bolonditott.

Ezen harom hetes ismerkedési szakasz alatt ő összejött a masik kollégánkkal, aki egy világi k@rva!! Raadasul a felső szintről az egyik kollégánk mar kezelgette negy hónapig.


Agyon sirtam magam, megszakad a szívem,ahogy nap mint nap együtt latom oket. Játszott velem,hogy agyba vihessen. Iszonyat faj! Neki ez tok termeszetes,higy egy szo nelkul tovabb allt.


Azota a srac levegőnek nez, nem koszon, ugy megy el mellettem, mint aki nem is lat. A Liftben is inkabb a telojat nyomkodja, mintha elfoglalt lenne. Ram se nez, pedig nem EN szúrtam ot hátba.


Bosszút akarok allni! Mi fájna neki a legjobban? Felmondtam. Mar csak harom hétig vagyok, nem birom nezni oket. Mielőtt bezárom magam mögött az ajtot, érdemes lenne szemébe vagni,hogy legy boldog TE k*csog? Vagy ki mit csinálna? Mosolyogjak ra meg a harom hétben,hogy azt higgye nem faj? Ez összezavarná? Azt akarom hogy legalább egy cseppnyi rossz érzést keltsek benne ...



2019. nov. 7. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A bosszú elsö szabálya: ott támadt ahol leginkább érintené, amire a legérzékenyebb. Azt még csak te ismered innen.


Én nem ajánlom, inkább azzal foglalkozz, hogy te jól érezd magad, mert a hülyékkel nem kell foglalkozni.

2019. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha férfi lennél, a női gyk-sok már megmondták volna, hogy a te érzelmeidért egyedül te vagy a felelős, másokat nem hibáztathatsz érte.

Ugye a sértettséged abból származik, hogy átvert téged.

2019. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Bosszút akarsz állni, mert... miért is? Ismerkedtetek, még csak nem is jártatok, akkor meg mit pattogsz?
2019. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Fogyatékos vagy kérdező
2019. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az a helyzet, hogy hiába vergősz, TŐLED semmi nem fog neki fájni. Ha bármennyire is érdekelnéd, veled jött volna össze, innentől kezdve fejre is állhatsz, maximum csak szánalmas csúszómászóvá süllyedsz a szemében és mindenki máséban is. Egyébként ha három hét ismerkedés után ennyire belezúgsz valakibe, akkor menj és kezeltesd magad, mert ez komoly kötődési problémákat jelent.
2019. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó nap beszélj a nőjével kettesben, mint nő a nővel, hogy állítsa le a kis szerelmét, téged már nem érdekel, és jobb, ha ezt végre ő is felfogja. Téged vár egy másik szerelem, másik munka, tálaltál olyan pàrt, akiért megéri felrúgni a mostani életed. De ha a pasi továbbra is zaklat, akkor baj lesz.

Aztán hagyd őket főni a levükben, hogy miért is mondtad ezt.

2019. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
#6 Gratulálok, a magadfajta getzy sz....rkavaróktól mentsen meg mindenkit az ég...
2019. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!