Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet dacbol mondja hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet dacbol mondja hogy nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
Van egy fiú munkatarsam, aki az elejen ici picit de nyomult rám, például állandóan bámult, és imádta a derekamat fogdosni (jó tudom sokan igy rakják odébb ha valaki útban van de akkor is) En meg egyértelmű jelet adtam h itt nem lesz semmi. Azóta találkoztam 2 haverjaval meg egy lány barátjával (néha járunk közösen ide-oda). A lány mondta h a 2 haverja mindig mondja h milyen szép vagyok, meg nekem is szoktak ezt mondani. A munkatarsam meg a hátam mögött mondja h jaj dehogy, sztem tok ronda. 20L

2020. máj. 18. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,mert elutasítottad előttük eljátsza ,hogy nem is kellenél neki.
2020. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de ez valami olyan szánalmas :D azon is besirtam hogy nem követett vissza instagramon (pedig attol meg haverok vagyunk)
2020. máj. 18. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Lánnyal haverkodni olyan mint Harleyval pizzafutárkodni
2020. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez a fiatalság. Kit érdekel, hogy visszakövet-e vagy sem. Ebből ne vonjunk már le következtetéseket. Úgy tesztek mintha az élet fontos része lenne egy ilyen szolgáltatás.

Tévedsz, nem normális, hogy a derekadnál fogdosva odébb rak egy kollégád. Ez baráti társaságban lenne csak az. Munkahelyen ez már szexuális zaklatásnak minősül.

Igen, valószínűleg megsértődött és ezért hord le.

2020. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem követett vissza instagramon"


Ja hogy ezért pikkelsz rá? Mert nem nagyobb eggyel a követőid száma? Na én ezen sírnék be, ha használnám ezt a kifejezést.


Instapitsák és a világfájdalmuk. :D

2020. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 Miért kellene visszakövetnie?


Ez már a te részedrōl gáz, ha ilyesmin sírsz be.


Én sem követem minden egyes ismerōsöm, sem munkatársaim, mégis minek?

2020. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól van, kedves férfiak, nem kell átharapni a torkát is a kérdezőnek, csak azért, mert egy fiatal nő. :D Amúgy jól érzed, azért mondja, hogy ronda vagy, mert nem kellett neked, a visszautasítást meg nem bírja normálisan kezelni. És igen, jól írták előttem, hogy a sima kollégák közötti viszonyba nem fér bele, hogy a derekad vagy bármid fogdossa. Legközelebb az ilyet ne hagyd - szerintem.
2020. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 a barátnőm is egy fiatal nő, mégsem az instán qrválkodik.
2020. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most hogy jött ide a qrvalkodas?
2020. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!