Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszed ha párod azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszed ha párod azt mondja szép vagy?

Figyelt kérdés

Vagy csak jól esik hogy ezt mondja, de tudod hogy csak kedveskedni akar neked?

Ezt most olyan lányoktól kérdezem, akik nem tartják magukat szépnek.


2016. márc. 2. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondom a csajomnak az a válasz: "hát amilyen randa vagy, mást nem is mondhatsz!"
2016. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen elhiszem!


Engem szeret, az érzelmektől-kötődéstől szép vagyok neki ahogy ő is nekem a legjobb pasi :-)

2016. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neki elhiszem.
2016. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem! Inkább kimutatni kell. Csak, ha látom rajta, hogy "elindul benne valami."
2016. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes írja...

Tudom, hogy amúgy bőven átlagos vagyok, de a páromnak lehetek szép, hiszen szeret. Ő nem mondja folyton, hogy szépnek talál, csak amikor tényleg érzelmi túlcsordulása van, és olyankor őszintének is érzem a bókokat.

Azért is, mert én sem mindig látom őt egyformának. Vannak helyzetek, amikor semlegesnek, megszokottnak látom, de meghitt pillanatokban nagyon is vonzónak találom. A saját érzelmi állapotomtól függ, hogy milyennek látom őt, és ez nyilván fordítva is így van.

2016. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El, mert látom a szemében, hogy őszintén mondja :) + nem az a típus, aki csak úgy együtt lenne valakivel, mert éppen őt találta, már akkor is tetszettem neki, mikor még csak látásból ismertük egymást.
2016. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha el...
2016. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!