Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan lánnyal, akinek elöl 3 foga hiányzik, de csukott szájjal egész szép?

Figyelt kérdés
Nem kérek privátot, a szóban forgó lány nem én vagyok, sőt még lány sem vagyok. Ez egy elméleti kérdés.
2016. febr. 27. 18:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
én ismerek egy ilyen csajt, tetszettem is neki, de én nem foglalkoztam vele, elég undoritonak találom a foghiányos lányokat meg igénytelenek is, nem igaz hogy nem tud elmenni egy fogorvoshoz, vagy egyáltalán minek várja meg hogy kihulljanak a fogai? ha idöben elment volna fogorvoshoz mentheto lett volna az a 3 fog ebben biztos vagyok, meg ugye fogat mosni se árt, de ha már igy alakult tettettne be mufogat annak a háromnak a helyére ugy már elfogadhato lenne számomra, jo tudom nem olcso de egy kis sporolásal megoldhato lenne sztem
2016. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Simán járnék
2016. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2016. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
lol téged még hogyhogy nem bannoltak ki?
2016. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
akár. nem biztos, hogy az ő hibája. baleset miatt is hiányozhatnak a fogai. aki meg nemet mond, az gondolom kidobná a barátnőjét, ha valami miatt elvesztené 3 fogát.
2016. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem
2016. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
elsösorban megkérdezném hogy mi történt hogy elöl nagy a szóköz... aztán ha kiderül hogy nem önhibájából történt akkor segitenék neki mert ha megcsináltatják a fogát akkor lehet hogy egy kivül belül klasz csajt kapnáék magam mellé..
2016. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Járnék.
2016. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VirágésBence ***** válasza:
28%
Nem. Nem azért, mert a kinézet a minden és csak az a fontos, hanem mert nyilván idegenekben is alkotna egy véleményt, a másik, a fontosabb, meg hogy az, hogy neki hiányzik 3 foga igénytelenségre vall.
2016. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na rögtön mindenki az igénytelenséggel jön... Abba belegondolt már valaki, hogy baleset, bűncselekmény is okozhatja a problémát? Én ismerek ilyen lányt, neki a volt párja verte ki a felső 2 frontfogát - nem tehet róla, a fogpótlás meg rohadtul drága dolog.
2016. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!