Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírok egy csúnya sztorit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok egy csúnya sztorit. Ebben az esetben belefér, ha férfi megüt nőt, vagy ugyanúgy elítélendő? Nagyon kíváncsi vagyok a többség válaszára.

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, aki eldöntötte, hogy fiatalon szeretne gyereket, ezért teherbe esett önkényesen az aktuális pasijától. Nem voltak együtt régóta, nem kérte ki a terhességről a srác véleményét (természetesen házasok se voltak). A srác elhagyta, de a családja visszazavarta a lányhoz, mivel gyerekük van. Randizgattak, baba megszületett, jelenleg együtt vannak. Na, és erre a szitura mondta egy férfi ismerősöm, hogy hiába nőt nem szabad megütni, ő tuti lekevert volna neki egyet-kettőt.

Elgondolkodtam, mert én nő vagyok, természetesen vallom, hogy az erőszak jellemzően nem megoldás, és nőt csúnya dolog megütni. De az is igaz, hogy a sztori hallatán én is úgy gondolom, hogy a srác helyében kibuknék, hogy ilyen dolgoban önkényeskedéskedett a párom... Leszarom, hogy eldöntötte, hogy fiatalon akar gyereket, mert arról nélkülem nem dönhet, hogy nekem lesz-e gyerekem! Én dehogy jöttem volna vele össze, a család véleményére szarnék.

Na mind1, most a nő megütése a lényeg, hogy vajon elítélendő-e egy ilyen szélsőséges helyzetben? Nekem zsigeri reakcióm, hogy nem szabad, de ha nem megveri, csak kisebb pofon van, az talán ilyenkor belefér. Gyerekek is elviselnek 1-2 anyai vagy apai pofont.


2020. júl. 19. 23:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem olvastam el a kommenteket, de szerintem ez csak ilyen szófordulat volt a részéről, amivel a haragjának, csalódottságának stb a súlyosságát próbálta kifejezni.

N

2020. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek én is pasit, aki így hárhatott. Majdnem 20 évvel fiatalabb kiscsaj kb 1,5 éves kapcsolat után terhes lett. Nyilván ismerte a pasit, hogy ha gyereket szül neki, akkor semmi pénzért nem fogja otthagyni, a gyerek miatt. Így akarta bebiztosítani a kapcsolatot. A pasi most fűvel fával csalja, de együtt vannak.
2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
27%
#19 El kell keserítselek. Egy 1-2 pofon után nem zárnak börtönbe, még akkor sem ha "nő"-t ütöttél meg. Szomorú, mi?
2020. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!