Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírok egy csúnya sztorit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok egy csúnya sztorit. Ebben az esetben belefér, ha férfi megüt nőt, vagy ugyanúgy elítélendő? Nagyon kíváncsi vagyok a többség válaszára.

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány, aki eldöntötte, hogy fiatalon szeretne gyereket, ezért teherbe esett önkényesen az aktuális pasijától. Nem voltak együtt régóta, nem kérte ki a terhességről a srác véleményét (természetesen házasok se voltak). A srác elhagyta, de a családja visszazavarta a lányhoz, mivel gyerekük van. Randizgattak, baba megszületett, jelenleg együtt vannak. Na, és erre a szitura mondta egy férfi ismerősöm, hogy hiába nőt nem szabad megütni, ő tuti lekevert volna neki egyet-kettőt.

Elgondolkodtam, mert én nő vagyok, természetesen vallom, hogy az erőszak jellemzően nem megoldás, és nőt csúnya dolog megütni. De az is igaz, hogy a sztori hallatán én is úgy gondolom, hogy a srác helyében kibuknék, hogy ilyen dolgoban önkényeskedéskedett a párom... Leszarom, hogy eldöntötte, hogy fiatalon akar gyereket, mert arról nélkülem nem dönhet, hogy nekem lesz-e gyerekem! Én dehogy jöttem volna vele össze, a család véleményére szarnék.

Na mind1, most a nő megütése a lényeg, hogy vajon elítélendő-e egy ilyen szélsőséges helyzetben? Nekem zsigeri reakcióm, hogy nem szabad, de ha nem megveri, csak kisebb pofon van, az talán ilyenkor belefér. Gyerekek is elviselnek 1-2 anyai vagy apai pofont.


2020. júl. 19. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Egy ilyen húzás után ráfér 1-2 pofon
Nem helyes kezet emelni férfinak nőre, még egy ilyen után se
53 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
És ha megüti, mi változik? Csak az erőszakos tapló emberek verekednek. Ha megüti, azt vetíti előre, hogy így tud problémát megoldani. Én nem mentem volna vissza hozzá, a pénzt küldöm ha muszáj, de nem akartam volna semmi kapcsolatot vele. Az a férfi úgy döntött, hogy visszamegy hozzá (mindegy, hogy családi nyomásra). Most akkor minek pofozza meg?
2020. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát én úgy vagyok vele hogy ilyen helyzetben nem ütném meg (pedig baromira gyerek ellenes vagyok és sohasem akarok majd gyereket, éppen ezért nekem kb. az életemet tenné tönkre egy ilyen). Ettől függetlenül kétség kívül megérdemelné a lány hogy felpofozzák. De nem azt mondom hogy ezt én meg is tenném
2020. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy fér bele! A pasi, ha nem akar gyereket húzzon gumit a p.csere, ilyen egyszerű.(Visszamenni viszont nem lett volna kötelező, ha nem akar, de gyerektartást fizetni igen.)
2020. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Ezt kifejtenéd, hogy tudott egyedül teherbe esni?

Én meg az ilyen s2arzsák pasikat verném orrba, aki szerint elég nem akarni a gyereket, de bas2ik gumit húzni, és utána csodálkozik, hogy jön a gyerek, és bújik a felelősség alól.

A többit hagyjuk is....

2020. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudok minden apró részletet, de kb. úgy képzeljétek el, hogy eltitkolja a lány azt, hogy nem szedi a fogamzásgátlót. Azt hazudja szedi, de nem, és hopp, megvan az áhított terhesség fiatalon.
2020. júl. 19. 23:22
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Tehát nem megerőszakolta a srácot, hanem az boldogan gumi nélkül megdugta.
2020. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Megütni? Ne haragudj de ha a férfi nem akart gyereket és nem védekezett ugyanannyira hibás mint a nő.

Eszet kellene adni mindkettőnek mert a felelősség válallása egyiknek se megy.

2020. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez mindenképp átverés. Mondom ezt úgy, hogy mi a barátommal gumiban szexelünk, de tervben van áttérni fogamzásgátlóra. Ha én nem mondanám el a pasimnak, hogy nem szedem, visszaélnék a bizalmával, átverném, és önkényesen döntenék arról, hogy neki mikor lesz gyermeke.
2020. júl. 19. 23:27
 9/23 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem viteti el abortuszra? Nem beszélték meg, ha az egyik fél a háta közepére sem kívánja, akkor nincs miről beszélni. A nő is önkényesen döntött, akkor a férfi is előjegyezhet egy időpontot a dokinál.
2020. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen, átverés. Engem is átvertek már csomóan, mégse vettem meg senkit. De majd holnaptól, ha nem annyiért adják az akciós párizsit,amennyi ki van írva, majd jól elverem a pénztárost, aztán a barátnőmet, aki megígérte, hogy csapunk egy csajos estét, de közbejött neki valami, a srácot, aki a 3.randi után mégis inkább visszamegy az exéhez stb. Nem mentség, tartom, amit írtam.

#3

2020. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!